Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Halálesetkor kiknek illik...

Halálesetkor kiknek illik részvétet nyilvánítani?

Figyelt kérdés
Pár hete meghalt egy barátnőm apukája.Neki és az anyukájának részvétet nyilvánítottam,de a külföldön élő testvérének nem.Valahogy nem jutott eszembe.Holnap találkozok az illetővel,mert haza utazik a temetésre és úgy érzem kellemetlen lesz,hogy őt kihagytam.De akkor valahogy nem jutott eszembe,hogy illene neki is részvétemet tenni.
2015. márc. 31. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy strigulázza, hogy ki nyilvánított neki részvétet és ki nem. Holnap a szertartás után menj oda hozzá is részvétet nyilvánítani és annyi. Nem ez lesz a legnagyobb problémája, hidd el.
2015. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De strigulázza :-( Már szóvá tett egy-két embert a barátnőmnek,én pedig utána már nem akartam neki írni.Úgy voltam vele,hogy rögtön kellett volna,nem három héttel a halál eset után.
2015. márc. 31. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem, mivel külföldön volt gondolom nem találkoztatok. Megmondod, hogy érzéketlennek és személytelennek érezted volna, ha nem szemtől szemben közlöd és ez amúgy sem egy olyan téma. Lehet így jön ki rajta a gyász, de ez is el fog múlni.
2015. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Temetés után, odamész és kész. nem te leszel az egyetlen aki így tesz..
2015. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!