Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lépjek túl egy régi...

Hogy lépjek túl egy régi barátságon?

Figyelt kérdés
Szeretnék túllépni egy régi barátságon.Amikor beszélek ezzel a személlyel akkor minden rendben van,nagyon boldog vagyok,napokig beszélünk,majd egyszer csak eltűnik,s nem válaszol,majd addig nem beszélünk amíg én rá nem írok újból. Találkozni nem nagyon tudunk,mert ő eléggé elfoglalt és messze is lakik. A probléma ebben az,hogy nem tudom magam rajta túltenni,mert nekem ez a barátnőm nagyon fontos és az emlékeket sem tudom elfelejteni. Valakinek valami ötlete van? 19L
2015. ápr. 1. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod túl tenni magad rajta mert nincs helyette másik.


Magyarul nem előre fele mész hanem hátra fele.

Bele ragadtál a múltba, nincs előtted jövőkép.


Ha lenne új barátnőd akkor őt szeretnéd és a kutyát nem érdekelné hogy mi van a régivel mivel ott sincs, nem is része az életednek.

2015. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sürgősen keres mást helyette ezt komolyan mondom! ez minden csak nem barát és igaza van az 1-esnek!
2015. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es,tisztában vagyok vele és teljesen igazad van. Köszönöm szépen a válaszaitokat és akkor megpróbálok valaki mást keresni helyette. Nagyjából 3 hete beszéltünk utoljára,többet ne írjak rá? Esetleg,ha ő írna nekem,ami sajnos elég ritkán fordul elő akkor mit csináljak? Válaszoljak a levelére vagy sem?
2015. ápr. 1. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért esik jól neked kétszer ugyanabba a szarba lépni? Ha nem ír rád, fekejtsd el, majd lesz más.
2015. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felesleges írnod neki magadtól.

Ha ő ír neked persze válaszolj nyugodtan, elvégre is nem arról van szó hogy bunkónak kell lenni vele.

Egy barátot különben sem lehet úgy elengedni hogy haragszol rá tehát ez nem cél.

Lehet még beszélgettek erről-arról de nagyjából ennyi.


Ha teljesen jóban lennétek és minden nap beszélnétek és írnátok a barátságotoknak akkor is vége lenne a távolság miatt.


A barátod az az ember aki veled van jóban-rosszban akire számíthatsz, akivel bulizni mész, akivel pasizol, akivel megbeszéled a dolgaidat és aki melletted van nap mint nap.

Nem pedig valaki az óperenciás tengeren túlról akihez 300 fényév eljutni űrhajóval.

2015. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazatok van.
2015. ápr. 2. 17:57
 7/7 anonim válasza:
Szia! Sikerült túllépni? Most én is hasonló helyzetben vagyok, és nagyon nehez. Olyasmi, mint egy szakítás. Az egész életem, gyermekkorom kuka.
2017. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!