Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan álljak bosszút? Hogyan...

Hogyan álljak bosszút? Hogyan tapossam el mindkettőjüket?!

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Na, neveket fogok használni, egy Lola és egy Hanna nevű csajról van szó. Lola az osztálytársam, első óta, és nagyon sokáig ő volt a legjobb barátnőm. Aztán idén összevesztünk, és elveszítettük egymás iránt a bizalmunkat. Aztán persze kibékültünk, de és a békülés után pár héttel megkérdezte tőlem, hogy bízom-e benne. Azt mondtam, igen, mert valóban bíztam benne, csak nem annyira, mint azelőtt, és tudtam, hogy ő is ezt érzi rántam. Ám, egyik reggel kaptam három emailt, egy Hanna nevű, számomra vadidegen, velem egyidős csajtól (Hannának hívták), és mindegyik email arról szólt,, hogy megnézte a Google+omat és hogy milyen szimpi agyok neki meg minden. Nekem is szimpi volt ő, aztán egész nap chateltem vele. Nagyon jó fej volt, könnyen megbarátkoztunk, és meg is bíztam benne. Elmondtam neki, hogy tetszik egy Dani nevű osztálytársam (ès ezt a Lola nem tudja) , meg meséltem neki a barátnőimről, főleg a Loláról, ezt mondtam róla: "már nem bízom benne annyira, mint régen, elég pletykás, de azért jó fej." meg meséltem még neki a Daniról, hogy milyen izmos, meg cuki, stb. Aztán, ez a Hanna, úgy, hogy nem tudtam róla, az ismerőseim között megkereste a Lolát, ès mindent, de mindent elmondott neki, minden titkot, amit írtam neki, a Danis dolgot, meg hogy miket mondtam a róla, mármint a Loláról. És ezeket a Hanna, mind szépen elmondtott a Lolának!!!! És a Lola mind számon kérte rajtam, és persze nagyon mérges volt rám! (ez tegnap történt) aztán a Lola megírta a Daninak, mindent, amit mondtam róla!!!!!! A Dani persze jól kiröhögött. Aztán a Hannának szépen megírtam, hogy mekkora qrva, és hogy nem azért bíztam meg benne, hogy szépen szétszedjen minket a "barátnőmmel"!!!!!! A Hanna ilyenkor hirtelen offline lett, és amikor újra írtam neki, akkor is... Gyáva... Na, és még most is rohadt dühös vagyok a Lolára, a Hannára, és persze magamra, hogy belementem az egész hülye meggondolatlanságba!!!!!!!!!!!? Azt hiszem, a Lolával most már befejeződött a barátságunk, már hatodszor veszünk össze, elég esélyt adtunk már egymásnak, szerintem most már vége. Nagyon haragszom rá is, meg a Hannára is, és mindkettőjükön bosszút szeretnék állni... De hogyan??!

2015. ápr. 3. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vágtass át rajtuk egy lóval
2015. ápr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Első, marha vicces vagy...!!! Az eltaposást átvitt értelemben értettem!
2015. ápr. 3. 12:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is átvitt értelemben írtam

Na akkor figyelj, elmondom az egyszerű megoldást:

Aki a barátod, azzal ápold a barátságot

Aki nem, azt hagyd ott a vérbe, rá se kell nézned soha többé ha nem akarsz.

2015. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked ahhoz nincs elèg eszed... Mèg ahhoz sincs hogy ne add elő az èleted az első jött-mentnek.
2015. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ihen, nagyon bánom, de már nem tudom visszacsinálni!!!
2015. ápr. 3. 12:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj bele, hogy ebben a történetben mind a hárman egyformán hibásak vagytok. Ne akarj rajtuk bosszút állni, mert te is pont ugyanannyira elcseszted, mind ők.

Vond le a tanulságot, hogy legközelebb nem beszélünk ki mást a háta mögött és a magánéletünket nem az interneten éljük.

2015. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:'( hogy mehettem ebbe bele?!
2015. ápr. 3. 16:41
 8/13 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ólmot nekik ! :D
2015. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Hanna Lola volt álnéven, nem egy igazi személy. Te pedig bedőltél neki :(
2015. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!