Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nagy kérés lenne egy...

Ez nagy kérés lenne egy embertől, aki elméletileg a barátom, mert mindig megteszi, amire utasí. öhm. Megkérem?

Figyelt kérdés
Németházit kellene nekem írni, 3 fogalmazás (3 oldal) +munkafüzeti feladatok. Nem azért, mert rossz vagyok németből, 5-ös vagyok, hanem mert leforráztam teavízzel a jobbkezemet, balkézzel nem tudok írni. Nem szívesen kérem meg rá, mert 3-as-4-es németből, és ha diktálom, úgy is el fogja ba...öhm.. rontani a helyesírást, és nem akarok ezzel égni a tanár előtt. Megkérjem vagy ne? Válaszokat követelek!

2015. ápr. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kicsit nagy kérés lehet. Én a helyedben vagy fél kézzel begépelném és kinyomtatnám a fogalmazásokat meg a munkafüzeti feladatok megoldásait, vagy nemes egyszerűséggel elmesélném a tanárnak, hogy ez a szituáció. Valószínűleg nem ítél érte tizenegy fokozatú tortúrára. Vagy ha úgy érzed, hogy a szolgá...öhm... barátodnak van ideje és szívesen roboto...öhm... segít neked, kérdezd meg tőle. :D
2015. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miert nem olyan embertol kerdezed meg, aki nem csak elmeletileg a baratod, hanem gyakorlatilag is? nincs mas , kozelebbi ismerosod, akitol nem kinos ilyen kerned?

amugy meg tudod ki segitene neked, ha ilyen stilusban fogalmaznal rola a hata mogott...:)

2015. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg anyukádat? Lediktálod neki...
2015. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez van, mondjuk, fordítva, én vagyok az ötös, ő a hármas-négyes, és egy csomószor kér meg, hogy segítsek ,,ötleteket gyűjteni" a fogalmazásához, vagyis írjam meg neki. (Persze ő nem forrázta le a kezét.) Engem marhára idegesít, hogy mindig engem kér meg, csak kihasznál néha... Ha leforrázta volna a kezét, az más lenne, akkor szívesebben segítenék neki.
2015. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 l9o9l válasza:
a válaszom: gyökér vagy. remélem magvas, kimerítő válasz volt
2015. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!