Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen okés az, ha egy...

Teljesen okés az, ha egy barát kijavít a rólam és élettársamról szóló sztorim mesélése közben, hogy az nem 'pénzünk', mert nem én dolgoztam meg érte?

Figyelt kérdés
Ilyen nehéz egyes embereknek elfogadni, hogy ha az élettársad/feleséged közösként tekinti a pénzt amit a kapcsolatba visz, akkor az igenis 'pénzÜNK'? Vagy én vagyok/leszek különösképp kipécézve, mert a párom külföldi és idôsebb, és én vagyok a nô...? Több mint 4 éve élünk együtt.

2015. ápr. 5. 11:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed ha úgyse fogadod el a mi álláspontunkat? Akkor lesz a közös pénzetek ha te is raksz hozzá. Addig az csak az Ő pénze amiből ad neked is.
2015. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ne sértődj meg, de mifelénk téged eltartott nőnek hívnak.
2015. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ne sértôdj meg, de mifelénk egy párkapcsolatban azt adnak a felek egymásnak amit akarnak. Nem a te zsebedbôl veszik ki.
2015. ápr. 5. 14:56
 14/26 A kérdező kommentje:
amúgy meg elég szomorú hogy tefeléd az embereknek nincs elég saját dolguk és párok zsebében kotorásznak.
2015. ápr. 5. 15:00
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Ne élősködj az ember pénzén, takarodjál dolgozni 3 műszakba, fizessél adót a zorbánnak, dolgozzál dolgozzál dolgozzál edd a parizert azt aludjál másnap meló. Kérem a zöldeket:)
2015. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hogy milyen tahók vannak:O Nem élôsködöm senki pénzén. Tanulok és diákmelózom majd. Te meg ne mond már meg hogy a párom mit kezdjen a pénzzel. Akár nekem adja akár a fenekét törli ki vele, ne pofázzon bele senki.
2015. ápr. 5. 16:31
 17/26 anonim ***** válasza:
Na-na, HÉ! Azért ne legyél már olyan kmplexusos a kitartott nő szerepkörödben, hogy nem veszed észre ki akar bántani és ki viccelődik minden él nélkül! Az utolsó csak hülyéskedett, te meg eszed nélkül nekitámadsz, azért térj már vissza a földre. Senkit nem érdekel a mecénásod lóvéja, te tettél fel kèrdést erről.
2015. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ja..minek tettél fel kérdést ha nem tudod elfogadni hogy másnak nem fér bele hogy kitartsák? Nektek így jó, csináljátok, de ne sértődj meg ha a barátaid a szemedbe mondják az igazságot. Gondolj bele minek látszik a dolog. Öregebb pénzes pasi- fiatal, nem dolgozó egyetemista akit a pasi pénzel.Az én párom is nagyon pénzes, én is egyetemista vagyok, de az önbecsülésem nem bírná elviselni hogy ő tartson el, így egyetem mellett dolgozom. Persze mivel nem büfészak, így épp csak a saját szükségleteimre futja, de akkor sem az ő pénzén élek.
2015. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A menyasszonya vagyok, nem a k#rvája maradjunk annyiban. Nektek meg savanyú a szôlô. A 'barát' meg ne pofázzon bele hogy hogyan éljem az életem, majd ha kîváncsi vagyok a véleményére, megkérdezem. Remélem majd a babával otthon ülô feleségek is megkapják a 'baràtaiktól' hogy kitartottak hisz ugyanaz..
2015. ápr. 5. 16:55
 20/26 A kérdező kommentje:
Ha valaki megnyeri a lottót az se az ô pénze, mi mert nem dolgozott meg érte, mi..?..
2015. ápr. 5. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!