Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen okés az, ha egy...

Teljesen okés az, ha egy barát kijavít a rólam és élettársamról szóló sztorim mesélése közben, hogy az nem 'pénzünk', mert nem én dolgoztam meg érte?

Figyelt kérdés
Ilyen nehéz egyes embereknek elfogadni, hogy ha az élettársad/feleséged közösként tekinti a pénzt amit a kapcsolatba visz, akkor az igenis 'pénzÜNK'? Vagy én vagyok/leszek különösképp kipécézve, mert a párom külföldi és idôsebb, és én vagyok a nô...? Több mint 4 éve élünk együtt.

2015. ápr. 5. 11:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező csak kötekedni akarsz itt?

Megszokott dolog, hogy az igazság fájó, és senkit sem érdekel, különösen téged nem, akkor pedig minek is tetted fel a kérdést olyan embereknek akik nem annyira elvakultak mint Te?


Mi függetlenek vagyunk, sem a barátaid sem az ellenségeid légy szíves ne sértegess olyan embereket akik válaszolnak neked.

2015. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
megnyeri a lottó ötöst=adott fel szelvényt=tett érte. Te mit tettél érte? És miért lenne savanyú? Megmondtam az én vőlegényem is nagyon gazdag. Nem, nem mi vagyunk gazdagok hanem Ő, hisz ő dolgozott meg érte. Hiába vagyunk együtt évek óta akkor se megy át az én tulajdonomba az ő pénze. De ha szerinted a kitartottság a legnormálisabb dolog és nincs benne semmi rossz akkor csináld. de viseld el azt is ha valakinek nem tetszik ez az életmód.
2015. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mit tettem érte? Szîvesen adja mivel hogy szeret és én is szeretem. Súlyos betegen ápoltam és az oltárnál is arra esküszöm majd hogy ezt újra és újra megteszem ha szükség lesz rá mert a jón kívül a rosszban is mellette voltam/vagyok/leszek.
2015. ápr. 5. 20:54
 24/26 A kérdező kommentje:
A gimnáziumi ballagásomra 100 ezret kaptam a nagymamámtól, netán azt is fizessem vissza..? Családban az ember szerettei nem a pénzen fukarkodnak. A párom a családom is.
2015. ápr. 5. 20:56
 25/26 anonim ***** válasza:
akkor te mennyi pénzt is adsz neki? Ha már mindent az anyagiakban mérsz. De hidd el az nem a TI hanem az Ő pénze.
2015. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Pont hogy én nem mérem az anyagiakban... valahogy nem értjük meg egymást úgy látom.. Senki nem kényszeríti hogy megossza velem amilye van. Szabad akaratából teszi. Most te látatlanban éppen felülbírálod valaki más szabad akaratát. Én azért tiszteletben szoktam tartani más privát szféráját és akaratát s nem ugatok bele, fôleg nem szólok be hogy miért dolgozott meg és miért nem, nem láthatok bele a másik életébe, nem tudhatom mennyit tesz bele a kapcsolatba és egyáltalán NEM TARTOZNA RÁM. Ezt kellene az ilyen kritikus embereknek, mint te, megérteni.
2015. ápr. 5. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!