Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segitenétek tanácsot adni?

Segitenétek tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves lány vagyok és nem volt még barátom meg semmi minden barátnőmnek van,csak nekem nincs.Egy barátom se,még egyszer sem csókolóztam..és jó tudom eljön majd..de valahogy úgy érzem hogy minden fiú átnéz rajtam és én próbálom kicsipni magam de semmi es szörnyen rossz érzés.Légyszíves segítsetek!Mit tehetnék?

2015. ápr. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak legyél természetes, és majd eljön az ideje.:)
2015. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne majmolni akarj. Azért akarj fiút, mert szerelmes vagy, és tényleg szükséged van rá.
2015. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gömbicica ***** válasza:

ne tégy semmmit)

főleg ne versenynek nézd a szerelmet.

akik meg csak poénból, és azért vannak a másikkal, hogy nehogy kilógjanak a sorból tudom sajnálni(


Egy idő után ezeknek a barátnőknek is leáldozik a csillaguk :-( és nekik nagyon rossz lesz)


És ha átnéznek rajtad?

ugy látszik több vagy náluk, nem könnyü préda, igy inkább szaladnak a gyorsan megszerezhető után)


nyugi! tényleg eljön mindennek az ideje) nem késtél le semmiről :)

2015. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nincs.....
2015. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De olyan rossz érzés.. :((
2015. ápr. 6. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért rossz érzés, mert nem fogadod el.

Ne foglalkozz ezzel a témával olyan sokat, ne ez legyen a közép pontban. Van sok értelmes dolog ezen felül. És ne rontsd el a pillanatot a kesergéssel. Inkább örülj annak, ami MOST- VAN.:)

2015. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minek akarsz fiút? Ha szerelmes lennél még meg is érteném de így felesleges
2015. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!