Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki tanácsot adni? (Kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tanácsot adni? (Kérdések lent) Sokat segítenétek vele

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régen ugyan oda járunk álltalános iskolába.Nem beszéltünk soha csak ránézésből ismertük egymást.Facebook-on fel akatam vele újra venni a kapcsolatot,ezért ráirtam.köszöntem neki,s megkérdeztem h tényleg az ELTE-re jár-e azzal az ürüggyel h énis oda akarok menni,de sajna még nem válaszolt,s lehet h nemis fog.Főleg 20 év körüli lányok válaszát várom.A lány 20 éves én meg 19.

1.szerintetek lehet esélyem egy nálam idősebb csajnál?Lányok ti adnátok esélyt egy 1 évvel fiatalabb fiúnak?

2.Ha valaki akit lehet h nem is ismertek s rátok ir facebookon akkor abbol lehet vmi s válaszolnátok rá?

3.Szerintetek ez jó kezdő kérdés,vagy vmi mást irjak neki?

4.Nem ismerem csak látásbol,ezért nemtom h milyen tulajdonságú,s meg lehet állap0tani képekröl h az e?

A Válaszaitokat előre köszönöm!



2014. dec. 15. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Én egy nálam 3 évvel fiatalabb sráccal jártam, szóval igen van esélyed.

2. Ha nem az egyebekhez rakja az üzenetet akkor igen válaszolnék rá. :) Az egyéb üzeneteket nem szoktam nézni. Nem lehet, hogy a te leveled is oda került?

3. Szerintem jó kezdő kérdés.

4. Képekről, hogy milyen tulajdonságú? Hát valamelyik tulajdonságát biztos, de inkább élőben. :)


20L

2014. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!