Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék jóba lenni egy...

Szeretnék jóba lenni egy lánnyal hogy írjak rá?

Figyelt kérdés
Van fent fb-n egy lány akivel szeretnék jóba lenni. De nem tudom, hogy hogyan írjak rá és akkor már mit kérdezzek tőle! Ugyan ott lakik ahol én szóval barátnők lehetnénk. Nagyon jól tud lovagolni és én is szeretem a lovakat, lovagoltam én is egy két alkalommal de abba hagytam mivel túl sokba került az oktatás. Mibel mint ketten szeretjük a lovakat, gondoltam lehetne ez a nyító pont a beszélgetésben, de mégsem tudom hogy kezdjem el.
2015. ápr. 7. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd mondjuk úgy, hogy köszönsz neki, bemutatkozol,aztán megondod neki, hogy már láttad lovalogni/tudod, hogy szeret lovagolni . Ezek után kikérhetnéd valami lovaglós témában a véleményét. Esetleg, hogy mondjon néhány lovaglási tippet, hol lehetne olcsóbban lovagolni, számára mit jelentenek a lovak,stb. :) remélem segítettem.
2015. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. De írhatsz NEKI.

Úgy, ahogyan az előző írta.

2015. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
max tolakodásnak veszi, aztán elküld a francba.
2015. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: ha elnézést kér a zavarásért és illedekmesen bemutatkozik, nem fogja tolakodásnak venni.:)
2015. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!