Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nagyon jó barátom...

Van egy nagyon jó barátom mindig jó haverok voltunk de most becsajozott és megőrülök az irigységtől akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerem a csajt sokszor beszélgettem vele de sosem tetszett. Viszont nekem még sosem volt senkim és jelenleg sincs és borzatszó látni ahogy facebook-on itt írják egymásnak komiban hogy így szeretlek úgy szeretlek életem meg ilyenek. Ilyenkor kis nyominak érzem magam. Jobb tanuló vagyok a haveromnál ( ő ilyen 2-es) a csaj meg 5-ös szoval ezt se értem nagyon... Köszönöm hogy elolvastad. Lények: kínoz az irigység mit tegyek? 14/f

2015. ápr. 7. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Te is tudod. De azért leírom...

Szeretnél egy barátnőt. Haverodnak van egy barátnője, neki ez az elsődleges, ahogy neked is ez lenne normál állapotban. (Nem elfelejteni kell egymást, csak nyilván most (pláne, hogy friss kapcsolat) a barátnőjével akar tölteni minden szabad pillanatot).

Esetleg kérdezd meg haverodtól, hogy, hogy jöttek össze, hátha ellát valami jó tanáccsal.

Ha szakít a barátnőjével akkor arra leszel irigy, hogy neki már volt barátnője.


De nem is tudom minek magyarázom, neked kell egy barátnő, és kész, ennyi!

2015. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad va. Pont ezért várom úgy már a középsulit de az még rengeteg idő :/ máshol meg csajt szerezni nem igen lehet
2015. ápr. 7. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, középsuliba, hogy fogsz csajt szerezni?

Én is ezt hittem, hogy majd ölembe pottyan. Kezdj el lányokkal barátkozni, amikor csak tudod keresd a társaságuk. (Vagyis olyanokkal akikkel már láttátok valaha egymást) Pl másik évfolyamról.

Középsuliba játszhatsz arra, hogy majd házibulikon, de ott eléggé fiútöbblet van.

Haverodnak is sikerült most (gondolom ő nem középsuli), akkor neked is sikerülhet.

2015. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nyomiság, ahogy a mai kretének fészen enyelegnek.
2015. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy osztályba járunk. De az élet olyan valamiért hogy minél jobban akarok valamit annál kevésbé jön :( pedig rendes vagyok és sok Lány mondta nekem már hogy nekem majd sok barátnőm lesz mert megérdemelt őket. De meddig várják? :(
2015. ápr. 7. 21:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Megértem őket elnézést elírtam
2015. ápr. 7. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy könyörgöm.......
2015. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!