Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik legjobb barátomat bántja valami, de nem akar beszélni róla?

Figyelt kérdés

Napok óta nincs rendben vele valami, látszik, hogy problémája van, de amikor megkérdezem, hogy mi a baj, nem válaszol, inkább tagad, hogy nincs baja.

Megértem, hogy ha nem akar beszélni róla és tiszteletben tartom. Arra gondoltam, hogy azért biztosítom afelől, hogy ha segítségre van szüksége, szóljon bátran.


Szerintetek? Valakinek volt már hasonló élménye?



2015. ápr. 9. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne faggasd csak mondd el neki hogy neked bármikor elmondhatja mi bántja. Velem is volt ilyen, barátnőm még egy darabig hallgatott aztán lassan megnyílt, és utalásokat tett a problémájára. Például mit csinálnék ha valakit nagyon megbántottam...Én válaszoltam neki hogy én mit csinálnék, és tudtam hogy róla van szó, de nem támadtam le hogy miért nem mondja már el.
2015. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni, ha akarja majd elmondja.
2015. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!