Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ki mellet álljak?

Most ki mellet álljak?

Figyelt kérdés

nos az van hogy én és egy régi barátnöm elmentünk ebben az évben egy uj suliba és van egy (cigány)gyerek akivael az újsulis barátnöm jár. és a gyerek egy tapló mert a régi barátnömmmel is járt és konkretan miatta nem vagyunk most barátok. szóval mikor a gyerek az uj sulis bar.nömmmel szakitott akkor összejött a régi barátnömmel és vele is szakitott majd ujra összejött a másik csajjal. ugye a régibar.nöm tudta h en joba vagyok a másik csajjal és nem ült melllem a buszon és nekem elegem lett belöle most az ujsulisbar.nömmel vagyok joba. és vele már nem de most begbocsássak neki vagy ne??



fontos lenne!! elöre is köszi!!


2015. ápr. 10. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Óbam... én már a barátok köztöt sem értettem, ez meg kétszer bonyolultabb.
2015. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tolmácsot kérek!
2015. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ööö... ha jól értettem, akkor te egy régi barátnőddel együtt egy új iskolába kerültél. Ott megismerkedtél egy lánnyal, akivel szintén összebarátkoztál, meg annak a barátjával. Ez a srác megdugta a régi barátnődet is, holott még együtt volt a másik, semmiről sem sejtő lánnyal. Ez alapján én az ártatlan, tehát az új barátnő mellé állnék, elvégre őt sértette és alázta meg a régi barátnőd. A többit, hogy ki kivel jött össze, már én sem értem, de mindegy is: a régi barátnőd rosszat tett.
2015. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az utolso válaszóló egészen jol látja a helyzetet (csak nem dugta meg) szoval szerinted nem kéne neki megbocsájtanom a régi barátnömnek?
2015. ápr. 11. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!