Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak! Mit gondoltok egy...

Férfiak! Mit gondoltok egy olyan 34 éves nőről aki nagyon csinos, dekoratív és hosszú párkapcsolata van?

Figyelt kérdés
( még nincs gyereke) Sosem csalta meg a párját,de fellángol egy másik férfi iránt és eljutnak a csókig,de mikor a szexre kerűl a sor, a nő nemet mond? Érdekel a véleményetek ,komoly válaszokat ha lehet.Ha ti lennétek a visszautasított férfi mit gondolnátok a helyében az ilyen nőről.Vágynátok továbbra is rá?Tehát mit érezhet a visszautasított férfi?És ezt már megcsalásnak neveznétek?
2015. ápr. 11. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez megcsalás, akárhogyan nézem. Érzelmileg minimum, de van,a kinek (a döntő többségnek) a csók is már az.

Azt gondolnám, hogy valami hiányzik a kapcsolatából. Magamról (ha én lennék a csábító férfi), hogy egy paraszt vagyok, aki bszik rá, hogy ki van kapcsolatban, fő, hogy nekem jó legyen és enyém legyen a nő. Persze kissé tartanék is a nőszemélytől, mert ha össze is jön velem, mi a garancia rám, hogy ugyanúgy nem kacsint félre?

2015. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megcsalás, de a visszautasított helyében ez engem nem érdekelne. Egy ideig biztos próbálkoznék még nála.
2015. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez megcsalás. Én kivágnálak, mint macskát szarni.
2015. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megcsalás és soha nem vágynék egy ilyen nőre.
2015. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy itt minden férfi mennyire erkölcsös,bezzeg az utcán tízből 9 rögtön ágyba akar(na) vinni.Holott tudom,hogy feleségük,barátnőjük van.Pedig nincs kinn sem a cickóm(csakis dekoratívan) sem a fenekem. Mégis a szemük majd kiesik,meg ajánlatokat tesznek.Na persze ezt nem azért írtam,hogy mentesítsem a "bűnöm" alól magamat,csak megjegyeztem.
2015. ápr. 11. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére nem minden férfi egyforma és valaki tud NEMet is mondani!Vannak akiknek a szingli nők meghódítása sokkal nagyobb élvezetet nyújtanak, mint aki a párja mellett elcsábul, még ha hiper-szuper nő is!:)
2015. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egy 34 éves felnőtt nőnek miért nincs értékrendje és miért mások véleményére kíváncsi?
2015. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem megcsalás.

de ha nem hiszed, kérdezd meg a párod.

nálam egy hosszú kapcsolatban megbocsátható bűn lenne, ha egyszer fordul elő, és utána azonnal elmondja. és legalább élete végéig bizonyítja, hogy megbánta, és engem szeret.

mert a kicsike pozitívum a dologban az, hogy legalább a sexnél nemet mondott.

de sajnos már a csóknál kellett volna.

a fellángolás elmúlt volna, de ezt már nehezen mosod le magaról

2015. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pár részéről azt mondom, hogy megcsalás a csók is, a visszautasított férfi szemszögéből meg azt, hogy szűz~urva. A csók, a petting, az enyelgés oké, akkor 34 évesen mit kéreted magad? Vagy ha nem akarsz dugni az is rendben van, de akkor meg mit játszadozol a nyelveddel a számban? Jóhogy nem a fellációt hagyod félbe, mert akkor jut az eszedbe, hogy hoppá, nekem otthon van a szerelmem...
2015. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
erkölcsösségről beszélsz,közben meg a párod mögött csinálod a dolgokat.akikről te beszélsz,hogy meglesnek az utcán,azok pasikák és nem férfiak.kérdezd meg a barátodat,hogy ez megcsalás vagy nem,mert én annak venném.fellángolásokat el lehet fojtani és szerintem el is kell,ha kapcsolatom van.
2015. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!