Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hagyjak fel a...

Mit tegyek? Hagyjak fel a barátsággal csak, mert azt gondolom nem vagyok nekik túl jó (barát)?

Figyelt kérdés
A napokban nagyon sokat gondolkozok azon, hogy végre tiszta vizet öntsek e a pohárba és legyek őszinte a barátaimmal. Tudniillik nagyon bizalmatlan vagyok (oka: hosszú....) és nagyon nehezen mondok el nekik dolgokat, vagy azt h. hogyan érzek. Mostanában úgy érzem, hogy nekik jobb lenne nélkülem, mert akaratlanul megbántom őket, (hirtelen felindulásból szavakkal) amikor azt nem érdemlik meg, egy kicsit különcnek érzem magam.Folyton csak csalódást okozok nekik és ez nekem fáj. Szerintem nem érdemlem meg a barátságukat. Az ő érdeküket fontosabbnak vélem a magaménál. A legjobbnak azt tartom, hogy ha kilépek ebből a "barátságból", jobb lesz nekik nélkülem, de nem tudom hogy hogyan fogadnák e? Érdemes emiatt "elhagynom" őket, vagy érdemes e továbbpróbálkoznom. Félek, hogy hogyan fogadnák ezt, mert még erről soha nem beszéltem nekik. Lehet, hogy később megbánnám, hogy kiléptem ebből a barátságból, de egyrészt tudnám, hogy helyesen cselekedtem. Nem tudok dönteni.

2015. ápr. 14. 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejezd be a mártírkodást például és változtass a viselkedéseden inkább.
2015. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ó, a kis önfeláldozó...
2015. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van valami esetleg a háttérben? Tudod .. ami miatt esetleg akarva akaratlanúl is bántasz.Az ilyesmi lehet egy korábban megélt trauma, veszekedés.Ez bármira kihathat.Tapasztalatból mondom. Az első két válaszolóra meg ne is figyelj. :) Mintha ők jobban tudnák,ők a "profik" . Én azt mondon próbálkozz egy kicsit, és jobb lenne ha ezt nekik is elmondanád !
2015. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!