Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok egy ilyen...

Ti barátkoznátok egy ilyen lánnyal? (Tobbi lenn)

Figyelt kérdés

Sportos , Vékony , szeret futni , zenét hallgatni , gitározni, állatokat gondozni, takarítani stb.


Utalja:az allat kínzást

Ti barátkoznátok vele?



2015. ápr. 13. 12:14
 1/7 Trafó1 ***** válasza:

Ezek mind jó tulajdonságok, biztos nincs itt valami eltitkolva??

pl három lába van , több füle van mint foga, szereti Zámbó Jimmyt, vagy hasonlít rá, stb


Különben igen barátkoznék ilyen lánnyal:-DDD

2015. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert én meg szeretem az állatkínzást! :P
2015. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy nyitott e a barátkozásra, vagy sem. Lehetsz akármilyen szuper, ha nem engedsz közel magadhoz senkit, nem lesznek barátaid sem.
2015. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem jelent semmit. Még csak azt sem tudom ennyiből eldönteni, hogy szimpatikus-e vagy unszimpatikus. Esetleg ha nem arról írnál, hogy hogy néz ki, és milyen menő hobbija van, hanem arról, hogy lelkileg milyen ember? A barátság sokkal inkább attól függ, hogy mennyire őszinte, nyitott, humoros, melegszívű, és nem attól, hogy mennyire vékony, vagy hogy szeret-e takarítani. Az meg alap, hogy állatokat nem kínzunk, ez nem plusz pont, hanem alapvető dolog.
2015. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1::)

2.UNDORÍTÓ!!!!!

2015. ápr. 13. 15:06
 6/7 A kérdező kommentje:

1::)

2.UNDORÍTÓ!!!!!

3.igen, nagyon nyitott

4.en a pozitívakra vook kivancsi

2015. ápr. 13. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből annyit tudtunk meg róla, mint egy kocsiról abból, hogy milyen színű, milyen zene szól a rádióján éppen, hol parkol és hány éves a tulajdonosa.
2015. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!