Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a hiba? Sajnálom ha...

Velem van a hiba? Sajnálom ha kicsit hosszú lesz

Figyelt kérdés
A barátnőim néha tök bunkók viselkednek velem. Pl. Most volt a suliban a ki mit tud és táncoltam egy másik lány csoporttal és amikor megmutattam nekik hogy mit táncolunk csak húzták a szájukat,(, de ha én mondtam volna nekik hogy rosszul csinálják akk nekem nem hitték volna el...)mégis mi kaptuk a legnagyobb tapsot. Vagy egy másik szituáció: tesi előtt öltözünk az öltözőben. Mesélem nekik hogy kaptam egy új melltartót és most az van rajtam. Erre mind a ketten felhúzzák a szemöldöküket és megkérdezik hogy minek nekem egyáltalán melltartó? Ez nekem nagyon rosszul esik. Nekem is van ,,akkora'' mint nekik, csak én eddig nem olyan típusú topokat hordtam mint ők, és ezek a fajták nem hangsúlyozzák ki annyira az ,, idomamim''. Én ilyenért egyébként biztos nem szólnék nekik, mert engem tökre nem érdekel hogy mit hordanak, a lényeg hogy nekik jó legyen. Ettől függetlenül szeretem őket. De lehet hogy kicsit érettebb a gondolkodásom mint az övék és nem akarok mindent bunkón a fejükhöz vágni?

2015. ápr. 15. 16:51
 1/8 anonim válasza:
Fiúknál ez szokás, hogy beszólogatunk egymásnak, elég durván, mégsem kell komolyan venni :D nemtudom lányoknál ez hogy van, de szerintem ez teljesen normális...
2015. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irigyek....
2015. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De akk ők ennyire gyerekesek h mindent gondolkodás nélkül, az sem érdekli őket h esetleg megbántanak, vagy èn vagyok az aki törődik mások érséseivel?
2015. ápr. 15. 22:24
 4/8 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a dolog. Én lettem a 3. Kerék. Az egyik osztálytársunkal rosszba voltunk majd én mondtam a barátnőmnek hogy amúgy szerintem tök kedves. MAjd bekerült a mi kis "csapatunkba" és engem szépen lassan kitúrt. A szavaimra nem figyelnek oda , szidnak , hülyéznek és mindíg mindenből kihagynak.
2015. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom...
2015. ápr. 16. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Irigyek, hát.

Én hatodikban már alig mertem átöltözni tesi után, mert konkrétan kinevettek, amiért melltartót hordtam. Most eltelt 10 év, és a lány, aki a leghangosabban cikizett, egyszer becsiccsentve kb. egész este arról beszélt, hogy hogy irigyli a mellméretemet.

Változnak az idők, ne foglalkozz velük.

2015. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 19. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is szoktak így piszkálni, nekem is rosszul esik… am lány vagyyok


De hát ilyenek, bunkók. Ez van (sajnos:D).


Kitartás. :)

2015. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!