Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nektek is feltűnt, hogy az...

Nektek is feltűnt, hogy az RTL Klub Híradójában hosszú ideje hemzsegnek az elírások?

Figyelt kérdés

Az egyéb hibákról nem is beszélve. Komolyan, már kisebb gyűjteményem van belőlük, ha tudtok ilyeneket, nyugodtan linkeljétek valahogy.


Azon kérlek lépjünk túl, hogy ki nem nézi a Retekklubot, és miért nem, az most lényegtelen. Azok írjanak, akik tudják, miről van szó.



2014. okt. 9. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
A Hír TV csíkja is tele van hibákkal, sőt, múltkor valami reklámot láttam, ahol kihagytak egy betűt, holott csak egy-két szó volt leírva... Mindenki szét van esve, én azt látom, pláne Bárdos a Hír24-ben.
2014. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Mert a köztévé nem adta le élő adásban, hogy Lánc híd...
2014. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előző:

Mielőtt valaki belekötne, nem azért kérdezem, mert "fúj ocsmány RTL úgy kell nekik, járjon rájuk a rúd", hanem mert tényleg marha sokat hibázik az, aki a kiírásokat csinálja. Volt, hogy visszahúzták a csíkot, hogy átírják a szöveget, és újra kitolták egy másik hibával...

2014. okt. 9. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvass internetes sajtót, dettó ugyanez, pártállástól függetlenül, írni nem tudnak a mai újságírók, pedig ez a minimum.
2014. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy a kiírt szöveget még az sem olvassa el még egyszer, aki írta. Pedig szerintem mielőtt kimegy a szöveg a képernyőre, legalább még egy embernek el kellene olvasnia az íróján kívül.


Én azt vezetném be a tulajdonos helyében, hogy a szöveg írójának is, és a műsor technikai vezetőjének is levonnék a fizetéséből minden egyes hibáért. Van egy olyan érzésem, hogy azonnal kínosan ügyelnének a helyesírásra, a gépelési tévesztésekre...


Szerintem. :-)

2014. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mar vilagszerte igy van.
2014. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!