Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezhet "igaz" barátság két...

Létezhet "igaz" barátság két fiú között?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szert tudok-e tenni olyan barátra, aki olyanná válhat úgymond mintha a testvérem lenne. Szóval akivel bármikor beszélhetek, bármikor kereshetem. Átmehetek hozzá, átjöhet hozzám. Itt is aludhat. Elmehetünk együtt kirándulni, bármi. Szóval hogy amolyan báty/öccs lehet belőle?

Megjegyzés: meleg vagyok amúgy és tényleg "sima barátságra" gondolok, nem "túl a barátságon"-ra. Akár heteró akár meleg fiúval.



2015. ápr. 15. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
ha nem két azonos nemű között, akkor a ki a rák között lehet igazi barátság? Ennek a kérdésnek max akkor lenne értelme, ha lány-fiú lenne a kérdésben.
2015. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
ha van aki meleget az igaz barátjának tud tekinteni..
2015. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, szerintem lehet, de nem vagyok meleg fiú, hanem hetero lány, szóval szerintem melegeket kellene kérdezned erről.
2015. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Meleg vagyok én is és van jóbarátom, ő is meleg, de abszolút nincs szex kettőnk között, szóval szerintem lehet
2015. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Én, mint heteró és akinek barátnője van, úgy gondolom létezhet. Persze ebben a különleges helyzetben az is kell, hogy a heteró fél ne gyűlölje a melegeket, ami mondjuk nagyon ritka. Melegek közt is lehet, bár ott kétségeim vannak afelől, hogy nem alakulhat ki egyéb köztük. Mondjuk az is a barátsághoz való hozzáállás kérdése.
2015. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Meleg vagyok, legjobb haverom hetero, mar több, mint 10 éve vagyunk haverok. Elhiheted nekem pont lesz4rja, hogy meleg vagyok-e vagy sem. Bár mondjuk amit Te leírtál az kicsit túlzás, a srácok nem rendeznek pizsipartyt meg ehhez hasonlóak.. Megiszunk egy sört ésvagy beb4szunk, mint a szemét :D
2015. ápr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nem. Nekem is van egy hetero barátom. Fele annyi idős mint én, és mindent megbeszélünk.
2015. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, létezik barátság két férfi között, akár langyulásmentesen is.
2015. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

én meleg srác vagyok és van ilyen fiú barátom és lány barátom is van. mind2nél ott alszom néha, mind2t a testvéremnek tekintem, mind2 betudunk rúgni mint a szemét, és bármikor hívhatom őket és számíthatok rá.

De szerintem ez olyan mint a szerelem, görcsösen nem lehet barátot keresni, nyitottnak kell lenned, és előbb utóbb zsák a foltját megtalálja.

Hozzáteszem, hogy semmit nem érzek a fiú barátaim iránt, szinte undorodom a gondolattól is.

2015. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem nő és ffi között is lehet sima barátság, mert nekem is vannak olyan barátaim, akikkel nem tudnék lefeküdni, mégis jóban vagyunk. (N)
2015. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!