Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverokra hol tehet szert az...

Haverokra hol tehet szert az ember?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a fajta, akinek van egy fiúkból álló haveri köre, de kezd hiányozni. Volt egy haverom, szinte tesók voltunk, de külföldre ment, mint a legtöbb más haverom. Most csak egy van, már hosszú évek óta vagyunk azok, de kezd idegesíteni és rájövök, hogy eléggé lehúzó a természete és nem igazán fordítanám rá az energiám. Mindenkit kritizál (engem is szokott), kibeszél a háta mögött (pedig marhára nem tökéletes, sőt..), ítélkezik (NAGYON), és állandóan nyávog (sokat). Naponta dumálunk face en, de minden nap nyávog és meg sem kérdezi mi van velem. Nekem sem tökéletes az életem sőt, neki sokkal jobb mint az enyém, de nem nyávogok miatta pláne nem haverjaimnak. Nagyon zavar, ha meg lerendezem egy oké, vagy aha akkor nem tetszik neki. A poén hogy így is vannak haverjai, nem tudom velük is így viselkedik de ha igen akkor eléggé elszomorít.


Pozitív, humoros vagyok és mindig segítek ha kell. Társaságban meg szeretnek, mindnekihez odamegyek egyenként is, érdeklődöm. Ismerek szobanövényt, aki csak ül és mosolyog, mégis vannak haverjai. Nem, nem vagyok meleg, de tök jó lenne hasonló korú, érdeklődésű, gondolkodású srác haveri kör. Nem tudom milyen érzés szóval nem valami kellemes.



2015. ápr. 16. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A haver és a barát közt van különbség. Havert bármelyik kocsmában 5 perc alatt talál az ember,amennyit akar. Barátot már nehezebb.Ált.hosszabb idő alatt alakul ki ismeretségből.
2015. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barát jobb lenne. Nem akarok kocsmákba haverkodni és csak akkor jó lenni valakivel ha lmegyek a kocsmába.
2015. ápr. 16. 12:47
 3/4 anonim válasza:
ha gondolod írj :) 19/F
2015. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is írhattok! 19/F

Szeretek új embereket megismerni, és én is úgy jellemezném magam, mint te az utolsó bekezdésed első mondatában magad. :)

2015. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!