Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Tetszik egy lány aki intelligens, mégsem látja át a helyzetét.

Figyelt kérdés

Üdv. Családi okok miatt, illetve saját magam úgy alakítottam az életem, hogy egy "viszonylag" rendes srác lett belőlem.

Ezalatt azt értem, hogy nem az elfogadott norma vagyok: Nem vagyok szexmániás, nem füvezek, tényleg érdekelnek mások bajai, szívesen segítek rajtuk mindenféle "haszonvágy" nélkül.


Sajnos ez azt következteti, hogy mivel szeretnék beilleszkedni, napközben "álarcot" húzok, és én is "menő" leszek.


Minden esetre mély barátaim (legfőképp lányok), tudják milyen a valódi énem.


- - ha már most elkönyveltél b*zinak, kérlek hagyd ezt a kérdést, lépj tovább, úgysem tudsz megérteni - -


Szóval nagyon érzelmes, figyelmes vagyok, illetve ezek mellett kissé helyes is (mások véleménye c: )



Van egy lány, akinek megtetszett nagyon a személyisége: ártatlan, mégis erős. Vidám, mégis komoly. Megbízható, illetve ezer jó tulajdonsága van még.


Lényeg a lényeg, hogy sajnos nem vagyok valami magabiztos fiú. (Aki ismer, azt tudja hogy kedves vagyok, de mire megismernek az emberek, megőszülnek). Ezért nem nagyon szoktam vele beszélni. (suliban, sulin kívül & facebookon elvagyunk :)) )


Viszont kezdem észrevenni, h megtetszett neki egy fiú.. tudjátok, a tipikus "swag-yolo", füvezik, iszik, verekszik stb.


Azzal a gyerekkel viszonylag nemrég kezdtek el érdeklődni egymás iránt, mégis jobban megkedvelték egymást mint én és a lány több hónap alatt.


8. év vége van, szóval nem fűzök hozzá nagyobb reményt, hogy bármit is eltudnék érni ebben a tempóban, változni szeretnék. Viszont eme látvány (hogy milyen jól elvannak ők), az agyam nemtud mit kezdeni, és csak letörtebb leszek, életkedvetlen.



Volt már valakinek hasonló helyzete, hogy megismert egy rendes lányt és mégis az erősebb "alfa-hímet" választotta? :DD


Nem mondanám magam gyengének, inkább gyengédnek. Lehet ez egy rossz tulajdonság..


15/f



2015. ápr. 22. 19:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
Miért van az srácok, hogy mindegyikőtök alapból normális, jófej, mégis olyan lányokat találtok meg hogy az a véleményetek, 'a lányoknak nem ez kell?' hát ha mindig álarcot húztok, hogy akarjátok megtalálni az igazit? Szeretnék én ilyen barátot, aki normális, kedves. És nem vagyok egyedül. Maradjatok önmagatok szerintem.. Sokkal jobb😊
2020. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!