Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy baratom, aki azt...

Van egy baratom, aki azt mondta nem fontosnak a baratsagunkat?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akivel mostanaban hullamzo a kapcsolatunk. Az utobbi napokban tobbszor is bunko voltam vele, flegman, egykedvuen viselkedtem vele, tobbszor figyelmen kivul hagytam, vagy bunkon lereagaltam, azert, mert ugy ereztem nem szeret. Egyszer azt irta nekem ugy ket napja, hogy "kiakadtam, mert neked semmit sem jelent a baratsagunk, en pedig kepes voltam azt hinni, hogy legjobb baratok vagyunk".Azonban tegnap probaltam vele megbeszelni, mondtam neki, hogy, azert voltam olyan, mert ugy ereztem nem szeret, mire o azt mondta "most mar tenyleg nem". Utana beszeltunk facebookon, azt hittem kibekultunk, mert teljesen normalis volt, de ma a suliban, ha hozzaszoltam komor arccal elfordult, amikor bocsanatot kertem tole, azt mondta "nem haragszik, csak nem tartja fontosnak a baratsagunkat". Regebben is volt mar olyan, hogy, azert vesztunk ossze, mert bunko voltam, tobb heten at futottam utana, mire kibekultunk, pedig annyira nem voltam bunko. Tenyleg nem tartja fontosnak a baratsagunk, vagy csak duhos volt? Es mit csinaljak? Bocsanat, ha kicsit ertelmetlenul fogalmaztam:(
2015. ápr. 24. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből ezt nem lehet megállapítani, lehet kell neki egy kis idő.

Mondják, hogy ha a barátság fonala elszakad, össze lehet még kötni, de csomós lesz. Ez persze nem tragédia, de számolni kell vele, hogy gyengül a bizalom, nem lesz olyan, mint a régi - jó esetben másként lesz jó viszony.

2015. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiota eloszor osszevesztunk, sokkal jobb lett a kapcsolatunk, sokkal jobban torodunk egymassal, ha erre gondoltal.
2015. ápr. 24. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy te vagy az, aki elcseszi a dolgot újra és újra, a leírtak alapján.
2015. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!