Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A két legjobb barátom elmegy...

A két legjobb barátom elmegy bulizni nélkülem. Normális, ha ez sz rul esik? 16/F

Figyelt kérdés
Este lesz egy buli (szegediek tudják), amit évente csak egyszer rendeznek meg. Oda mennek, és én is mennék, de a szüleim túl k csögök, és 9.esként nem engednének el még, pedig már 14 évesek is lesznek ott. Más is volt már így?
2015. ápr. 24. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Dobbants! Jobb később bocsánatért esengni, mint engedélyt kérni-
2015. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok de hirtelen dunsztom nincs milyen buli lesz ma. xd
2015. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy szülő NEM KÖCSÖG!!! Moderáld magad egy kicsit: Nőjél fel, nagyon gyerek vagy még, azért nem engednek el. Jól teszik, még lesz alkalmad bulizni.
2015. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 Áááh. Nálunk az egyenesség működik, úgyhogy még a 1%-ával az is esélyesebb, hogy elengednek, mint hogy megbocsájtják, hogy kiszöktem. + Panelban lakunk, tehát lehetetlen kiszökni aztán meg vissza.
2015. ápr. 24. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
#3 Miért véded a szülőket, mintha mindegyik jól végezné a dolgát? Rengetegen vannak, akik képtelenek rendesen gyereket nevelni és tönkre teszik őket. Miért véded őket? Nincs okod rá. Egy szülő lehet köcsög. Simán.
2015. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 Töde lesz a Singsingben amit a Tömökrény meg a Deák szervez.

#3 De, köcsögök, egyáltalán nem engednek meg semmit és kisgyerekként kezelnek.

#5 Igen, határozottan lehetnek.

2015. ápr. 24. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak féltenek amúgy a szüleid.
2015. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Kisgyerek is vagy.
2015. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Hármas voltam: Aki eltart egy (vagy több) gyereket, eteti, mos vasal rá, öltözteti stb. nem KÖCSÖG. Az az egyik legnagyobb tiszteletlenség, ha egy szülőről így nyilatkozik bárki is, pusztán azért, mert ellenkezik a véleménye a TE elképzeléseddel. Ha te szülő leszel, ugyanígy teszel majd, mert félted és óvni akarod a gyerekedet. De ezt egy gyerek még nem érti meg.
2015. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, mindenki offolt (lek-csögözni egy szülőt valóban pofátlanság, de nem ez volt a kérdés, ennek megjegyzése után válaszolhatunk is), én leírom:


normális, de a barátaid teljesen jogosan mennek el nélküled. Nem várhatod el, hogy ők is kimaradjanak, csak ert téged nem engednek el.

2015. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!