Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normalis, ha 10 éve közeli...

Normalis, ha 10 éve közeli ismerosom, volt evfolyamtarsam, szaktarsam letilt, mert szemére hányom, hogy sokat használt egy vegyszerbol amit én vettem meg?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy az ismerősöm épp a diplomamunkáját csinálta és kellett neki egy speciális ragasztó, amiből nekem pont volt, mert frissen vettem meg. Ebből a ragasztóból néhány gramm (kb egy körömlakkos üvegnyi) 5000 forintba kerül.

Úgy volt, hogy csak néhány csepp kell bele, de beleöntötte a felét, később vettem észre.


Akkor szóltam neki, hogy azért ennyit nem kellett volna rálocsolni mert nagyon drága volt, erre szemrehányóan annyit mondott, hogy majd kifizeti azt a 200 forintot..


Azóta csak annyit láttam, hogy letiltott a facebookon.


Mivel én fiú vagyok, ő meg lány, és viszonylag szoros a kapcsolatunk, lehet azt szeretné csak, hogy foglalkozzak vele.


De az is lehet, hogy belekattant ebbe az egész egyetemesdibe, ahogy sok magyar. Mit gondoltok? Írtam neki sms-t, nem válaszolt, írtam egy másik fb profilomról, semmi. Tényleg ennyit ér egy 10 éves barátság? Pontosan 2500 forintot?


2015. ápr. 24. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Elég közeli ismerősről van szó, mondhatni a barátom volt. Én legalábbis úgy gondoltam, de ő is mindig kedves volt velem és közvetlen, ha az egyetemen összefutottunk.
2015. ápr. 24. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Mamusz! Lánynak ingyen szívességet SOHA! Kihasználnak, tönkretesznek, bunkóznak veled, és még téged állítanak be szemétládának. Oldják csak meg egyedül a kis problémáikat.
2015. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!