Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
encike3000 nevű felhasználó kérdése:

Van egy évfolyamtársam és már nagyon régota ismerem és most tetszik! Szerintetek megutálna ha megtudná? és minden nap látom!

2014. máj. 2. 11:01  Privát üzenet  

A válasz
az attól függ mennyi idősek vagytok :) esetleg ha 12.-esek vagytok akkor nem ciki mert elballagtok és lehet belőle valami, de ha még sok van a suliból akkor szerintem hanyagold a dolgot, osztálytárssal nem a legjobb összejönni hát még szakítani.

# 1/1Időpont 2014. máj. 2. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik egy évfolyamtársam, gondoltam kezdeményezek nála, de hallottam, ahogy a barátnőinek beszámolt milyen volt tegnap a randi XY sráccal. Még tuti nem jöttek össze, mi a teendő?
A sulimból tetszik egy srác, évfolyamtársam, de még nem beszéltem vele, mit csináljak?
Van egy lány évfolyamtársam középsuliban akit már rég kifigyeltem és nagyon tetszik, még nem is beszéltem vele, nem is ismerem csak pár dolgot tudok róla és nem tudom hogy...
Van egy évfolyamtársam, aki tetzik nekem; kedves, intelligens és vicces. Egy sulis lengyel úton ismertük meg egymást. Hogyan közeledjek felé?
Van egy évfolyamtársam aki nekem tetszik és neki szerintem nem én tetszem hanem más de ez nem biztos. Szóval hogy tudnám azt megcsinálni hogy belémszeressen?
Van egy évfolyamtársam, aki elhívott randizni, de nem tudom hogy tetszik-e nekem a fiú. Elmenjek vele?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!