Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Égőnek tartom a haverom, mit...

Égőnek tartom a haverom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapsztori: 19 éves srác vagyok, egyetem első félévében jó haverok lettünk egy szaktársammal. Nem barátkozom könnyen, egyébként is visszahúzódó természet vagyok, és tök jó volt, hogy el tudtam menni bulikba, sörözni, ebédelni valakivel. De mostanra kezd zavarni a dolog.

Először, én jobban szeretek a háttérben maradni, normálisan beszélgetni pl buliban. Ő is egy ideig, de aztán elkezd járni a tekintete, hogy hogyan tudna valami "menőt" csinálni.

Aztán ha erre vetemedik, akkor az valójában gázul sül el, és ő meg úgy tesz mintha nem venné észre.

Párszor meg volt nálunk, és ott is égtem miatta, a szüleimnek nem tud normálisan köszönni, és nem is beszélgetett velük. Nem is tanul valami jól.

De az is rossz lenne, ha megint csak abból állna az életem, hogy este hazamegyek, tanulás gép és alvás...



2015. ápr. 24. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
bármit is csinálsz, ne feküdj le vele!
2015. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
...vagy ha mégis, használjatok öklözőzsírt!
2015. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lesz, ha elválnak az újaitok, bár az egyetemi kiválasztódás majd elvégzi a dolgot-, mert amikor már elcsúszik és nem lesz közös órátok, akkor már könnyebb lesz lerázni a gyereket. Próbálj a hasonló habitusú évfolyam-, szaktársaiddal ismerkedni, szerintem jobban jársz :P
2015. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!