Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lépjek túl egy barátság...

Hogyan lépjek túl egy barátságon ha nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.es és év eleje óta barátok voltunk egy fiúval. Közös volt a társaságunk de én egy idő után nem éreztem jól magam benne de ő igen. Ráadásul van egy jó barátja aki engem nem bír és én se őt mivel nagyon bunkó de ez eleinte nem változtatott semmit a baratsagunkon. A lényeg az hogy ez a barátja elszakította tőlem szép lassan és egyre többet veszekedtunk míg nem most eljutottunk odáig hogy egymáshoz se szólunk. Nekem nagyon hiányzik és bár mindenki azt mondja felejtsem el,nem megy mivel azt mondta hogy mindig barátok leszünk még a gimi után is és hogy szeret (nem szerelemből) és hogy én vagyok a legjobb lány barátja és sajnos ezek a mondatok vannak mindig a fejemben és persze reménykedem de majd bele örülök hogy őt már nem érdeklem és még 3evig nézetem ahogy ő nélkülem is boldog. mit tehetnék hogy tullepjek a múlton és rajta?? kérlek segítsetek :(

2015. ápr. 26. 13:20
 1/1 anonim válasza:

Az ilyen barátságokon nehéz túllépni, de próbálj meg új barátokat szerezni és ha tényleg el van nélküled te is próbálj meg ellen nélküle...

de esetleg megpróbálhatod észhez téríteni, megkérdezni tőle, hogy csak neked ilyen fontos ez a barátság vagy őse akar elveszíteni..

2015. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!