Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te fizetnéd a busz jegyét?

Te fizetnéd a busz jegyét?

Figyelt kérdés
A legjobb haverom aki tele van pénzzel és kereskedik, üzletelget mondhatni pénzéhes, azt mondta fizessem ki neki a fele busz jegyét, akkor bejön és dumálunk úgy mint tegnap csak tegnap jönnie kellett. Tegnap mondta nekem amikor vártuk a buszt... engem nagyon felidegesített ez... és mondhatni nagyon xarul esik.

2015. ápr. 29. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha tudom, hogy van neki rá, akkor biztos, hogy nem.

nehogymár még ő tegyen nekem szívességet azzal, hogy "foglalkozik" velem.. hagyd a p**csába, találkozz mással. az ilyen nem barát, ha erre is sajnálja a pénzét.

2015. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem a pofám leszakadna, ha ilyen feltételhez kötnék egy baréti találkozót. Ez így bocs, de nem barátság.

2015. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mit nem!

Tegnap akadt pénze jegyre?

Mondhatta volna azt is, hogy nem akar, csak azt nem merte az arcodba vágni, hanem ilyen hülyeséget mondott, hogy észre vedd nem akar menni.


Ez olyan kb, mint mikor nekem mondta a "barátnőm", hogy nem tudok kimenni hozzád (26 éves!), mert vigyázni kell a mamámra (azzal lakik együtt), mert nem engedi a mamája, mert tél van és le van fagyva az út! (de a buszmegállóig simán lesétált TÉLEN amikor én mentem a városba), nincs pénz! (de VIRÁGOT VETT nem is egyet ami többe kerül mint a buszjegy!), éééééés ami a legszebb hogy ezek után kölcsön kért 300 Ft-ot valami gyöngyfűző fonálra!


Én mondom hagyd a p*csába azt a "havert"!

2015. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elküldtem volna a pics..ba leginkább.
2015. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, srácok megmondtam már tegnap neki hogy szó se lehet róla(csak tudni akartam hogy jól döntöttem-e) , mivel én azért nem fogok fizetni hogy lássam, bármennyire is a legjobb barátom. És tudom hogy kisebb vagyona van amiből egy új autót is vehetne (ismerem már elég régóta, csak azért jött be mert akciós volt a cucc a boltba és így neki több a haszna rajta.) Amúgy ha bejött volna nem arról volt szó hogy nem akar, csak hát a pénzt nézi mindig.
2015. ápr. 29. 14:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondhatta volna azt, hogy gyere te énhozzám, mert nekem nincs pénzem buszjegyre.Ezt így el tudnám fogadni.
2015. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor miért nem mondta, hogy tegnap én mentem, most gyere te 50-50, nem?
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de én is utaztam! a városba találkozunk mindig!

Csak én tanulok és van bérletem ő meg otthon döglik és üzletelget és kisebb vagyona van.

2015. máj. 1. 08:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, az "üzletelget" alapból azt jelenti az esetek 99%-ában, hogy munkanélküli és néha vesz valami lomot, majd 10 ezer forint veszteséggel tovább adja. Ha olyan jól menne neki, akkor nem tőled kérne buszjegyre. Tipikus álni.gger minigengszter.
2015. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem! éppen ellenkezőleg ő nála ismeretlen fogalom a mínusz, nem sokat profitál de éppen elég neki
2015. máj. 1. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!