Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van igy? Min kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van igy? Min kell valtoztatnom?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az oka de ugy erzem senki sem tekintene ram lanykent. Sok fiubaratom van, ok birnak meg van h randira hivnak (nagy ritka, de sztem csak azert mert 'szorakozni' akarnak), sokan szepnek tartanak de ez se lehet igaz. Az ismeroseim kedvelnek, de a fiuk leginkabb csak baratkent (vagy ami

rosszabb: tapasztalatszerzes celjabol) tekintenek ram. Egyre inkabb azt hiszem, sose fogok jarni senkivel ez miatt.



2014. dec. 28. 16:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es 16/l
2014. dec. 28. 16:52
 2/5 RRR ***** válasza:
talán a stílusodon ,viselkedéseden
2014. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lili133 válasza:
lehet hogy az öltözködési stílusod?
2014. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leginkabb elegansan szoktam. Barna, gondor haj, kek szem, nincs tulsuly. De szeretem a lazabb pulcsikat is. Mindig minimal smink.
2014. dec. 28. 17:25
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Akkor a kisugárzásod, a nőiességed.
2014. dec. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!