Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, teljesen más...

Miért van az, teljesen más embernek érzem magam különböző emberek közt?

Figyelt kérdés
Ha a barátnő(i)m közelében vagyok akkor tök szórakoztató, nyitott, aranyos lánynak érzem magam. A családomban mivel legkisebb és talán egy kicsit elkényeztetett vagyok mindig fel vagyok pörögve meg én vagyok a középpontban. De pl. ha olyan helyen vagyok ahol tudom, vagy úgy érzem, hogy lenéznek vagy csak nem vagyok jóban senkivel, akkor olyan visszahúzódónak, esetlennek és furának érzem magam. Az első benyomás nem túl jó rólam (bár nem emlékszem milyen volt az első benyomásom magamról;), aki nem nagyon ismer az általában visszahúzódónak tart. Mindegy, ezeket csak azért írtam le mert nem értem, hogy lehet ekkora a különbség. Szeretnék mindenkivel olyan laza és nyitott lenni, mint amikor egy barátom a közelemben van.
2015. máj. 4. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha keveredik a viselkedés a személyiséggel.

A személyiséged az, ami te vagy, ha senki nincs körülötted.

A viselkedésed az, amit a környezeted, vagy a tudatallapotod vált ki belőled.


Ez fordítva is igaz, ezért lehet irányítani másokat szavakkal és cselekvéssel, amit manipulációnak is neveznek.

2015. máj. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy autonóm.
2015. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!