Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy tudnak különböző húsokkal...

Hogy tudnak különböző húsokkal mutyizni? Az embereknek hogy nem tűnik fel, hogy malacot kapnak birka helyett? Hiszen teljesen más minden hús íze.

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 27. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, sokan nem veszik eszre. Egyszer lattam egy musorban, h amerikai diakok a legalapvetobb dolgokat nem ismertek fel ,pl hogy hogy nez ki egy egesz marha, csak a huspogacsat tudtak beazonositani
2015. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez borzasztó,hogy ennyire nem tudják az emberek,hogy mi veszi körül őket....most komolyan..ki veszi meg a sokszor drágább bárányt a sertés helyett,ha úgyse tudja,mi a különbség?! mert ezek szerint nem tudja,senkinek sem tűnt fel,hogy hello,ennek nem birkaíze van...
2015. márc. 27. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Talan egy varosinak nem fura, h nem tudja melyik hus melyik allatbol valo,videken ez furabban hat(na). Engem mondjuk ez nem erint, joforman csak szarnyast eszem, a malacot idonkent,de ugy is csak hurkaban
2015. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

3-as. Malacból NEM készítenek hurkát, csak disznóból.

Ma a fiatalok nem otthon a mamától tanulnak meg változatosan főzni, a csirkemellen kívül nem is esznek mást.

Ezért sem kicsontozni nem tudják a különféle húsokat, sem felismerni, sem megfőzni.

Elég szomorú, de így van.

2015. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az embereknek hogy nem tűnik fel, hogy malacot kapnak birka helyett? Hiszen teljesen más minden hús íze."

Szerintem te sem kóstolod meg ott helyben, hogy milyen a hús íze, ha már az ízét hoztad fel. Utólag pedig hol lehet reklamálni, ha fel is tűnik? Szerintem sajnos kb. sehol... És szerintem ez a válasz a "Hogy tudnak különböző húsokkal mutyizni?" kérdésedre.

2015. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!