Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Szerintetek kivel...

Mit tegyek? Szerintetek kivel legyek inkább? A barátnőmmel, vagy a szerelmemmel?

Figyelt kérdés

.... fuhh hat kicsit hosszu a story, de megprobalom erthetoen es roviden leirni

Tavaly osszejottem egy fiuval, ket honap utan szakitott. Egy osztalyba jarunk. Nem volt veszekedes, ilyesmi, azota is nagyon joban vagyunk, o azt gondolta, hogy baratok vagyunk, de en azota is szeretem ot.

Kozben 3 honapja osszejott a legjobb baratnommel (szinten az osztalytarsam) . Ez a kapcsolat is csak 2 honap volt. Azt mondta a fiu, hogy rajot, hogy megis csak engem szeret. Megbeszeltuk, hogy a suli vegeig nem lesz semmi kozottunk, nem akarjuk, hogy a baratnomnek minden nap latnia kelljen minket.

Az a baj, hogy nem tudom, kivel legyek inkabb. Ezzel a fiuval nagyon joban vagyok, mindig meg tud nevettetni. Ugyanakkor a baratnomnek most nem jo, eleg szomoru. En mind a kettojukkel szivesen vagyok, de nem tudok kette szakadni! ok nincsenek joban, elegge kerulik egymast. Szerintetek mit csinaljak? Legyek a baratnommel, akinek nem tul happe mostanaban (de tegnap amikor odamentem hozza, kb keresztulnezett rajtam) vagy legyek azzal, akivel nagyon jol erzem magam, es szerelmes vagyok bele?



2015. máj. 5. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátnőddel végleg tönkrement a kapcsolatod, a történtek után nem kíváncsi rád többet. Ezt mindenképpen tisztázd vele először is.
2015. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a szerelem nem ilyen,már ne haragudj, de ha igazán,és ez alatt azt értem,hogy valóban szeretne téged az a fiu,akkor nem jött volna össze a legjobb barátnőddel és egy jó tanács,jól válaszd meg a barátaidat, mert ha tényleg a legjobb barátnőd,akkor elfogadja a helyzetet...
2015. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!