Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor fog nekem teljesen...

Mikor fog nekem teljesen megbocsájtani? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy fiú aki nagyon fontos nekem pár hete beszélünk és eléggé összemelegedtünk, de mondtam neki valamit amivel nagyon megbántottam. Később bocsánatot kértem tőle és azt mondta hogy megbocsájt de azóta távolságtartóbb lett... mikor lesz velem olyan mint azelőtt? Van még rá esély?

2015. máj. 6. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
megbocsájt de azóta távolságtartóbb lett = nem bocsátott meg igazán
2015. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Halloween Boszi válasza:
Sajnos az, hogy megbocsájt, nem egyenlő azzal, hogy minden úgy lesz, mint azelőtt. Ha tényleg annyira megbántottad, sok idő kell a ,,regenerálódáshoz'', de lehet, hogy semmi nem lesz már olyan, mint volt. Attól függ, milyen helyzetben és mit mondtál, na meg mennyire volt számára kényes a téma.
2015. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz az irány.


A te életedben te vagy a legfontosabb tehát ki nem szarja le hogy mikor bocsájt meg vagy hogy mi a faszt csinál egyáltalán.


Minél jobban esedezel a bocsánatáért annál jobban húzza az agyadat.

Ha a sarkadra állnál és azt mondanád neki hogy nem vétettem akkorát hogy nyafogj itt nekem mint valami hajtósku.rva akkor kint is lennél a vízből.


Mert gondolom valami pitiáner hülyeségről van szó nem arról hogy vajazókéssel felszeletelted a tesóját és csülökpörköltet főztél belőle a családnak.

2015. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó hát nyílván nem fogok utána csúszni mert van tartásom de azért ő is kérte már egy párszor az én bocsánatomat és ebből azt szűrtem le hogy fontos vagyok neki
2015. máj. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!