Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól teszem azt, amit teszek?...

Jól teszem azt, amit teszek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm,aki elmondta nekem,hogy tetszik neki a közös ismerősünk.Nekem már egy hónapja tetszett a fiú,de úgy gondoltam ,,mindegy úgy is túl tudok rajta lépni.Végül is csak egy fiú."Most egyr0e többet beszélek a fiúval és egyre többet érzek iránta.A barátnőm még nem tudja,de még mindíg úgy vagyok,hogy ugyse lesz semmi.Viszont elkezdett a fiú egyértelmű jeleket mutatni.Eddig minnél jobban próbáltam baráti látszatot tartani,de egyre nagyobb a kísértés,hogy ,,válaszoljak" a jelekre...Sajnos nagyon tanácstalan vagyok,mert nem tduom,hogy mikor csinálok rosszat.Nagyon tetszik a fiú,de a barátnőmet is lánytestvéremként szeretem.Mit szabad és mit nem ebben a helyzetben? .,,Válaszolni" vagy hagyni csupán azért,hogy ne bántsam a barátnőmet?

2015. márc. 29. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól kicsesztél a lánnyal, először hagynád a fenébe a dolgot a fiúval és VÉLETLENÜL pont akkor kezdesz megint jóba lenni vele, miután a barátnőd ezt elmondta. Baromi gerinctelen dolog. Ezt sehogy nem fogod tudni utólag kimagyarázni.

Ha most hagynád ennyibena dolgot a sráccal, egész biztos bánnád utólag és valahol a barátnődre is haragudnál, mert miatta kellett ezt tenned, de ha összejössz a fiúval, a lány barátságát veszíted el.

2015. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mond el a barátnődnek és beszéljétek meg.
2015. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindvegig joban voltam es joban vagyok a fiuval!Sokat jon at filmezni hozzank onszantabol es baratsagbol!Egyaltalan nem ertedelso valaszolo,amit mondok:nem kozeledtem hozza egy erintessel sem a lany miatt!Mert en nem egy h*lye p*csa vagyok,hanem egy olyan lany,aki bermalkozni fog iden,mindenkivel kedves es senkiz sem szeretne megbantani.Sajnalom,hogy neked ez nem jott le abbol,amit irtam....(pedig pont ez volt a lenyege...)
2015. márc. 29. 13:28
 4/5 A kérdező kommentje:
A masodik valaszolonak nagyon szepen koszonom :)
2015. márc. 29. 13:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja es elso valaszolo: egyaltalan nem vagyok es nem is leszek merges a baratnomre,mert senki sem tehet arrol,hogy ki tetszik neki...
2015. márc. 29. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!