Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Munkahelyen is lehet igaz...

Munkahelyen is lehet igaz barátnőket szerezni? Ti találtatok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen,lehet :)


Én ott találtam rá.


Leírom a történetemet.

Amikor a melóhelyre kerültem 2013 októberében,akkor úgy voltam,hogy nyitott,barátságos leszek,mert szerettem volna szerezni barátokat.

Aztán pár napra rá jött egy új lány.Nem volt szimpatikus igazából.De mindig annyira körbe vették,látszott,hogy őt már ismerték a többiek. Mindig nézegettük egymást.(persze nem úgy,hogy tetszik vagy ilyesmi :D ) Aztán az egyik lánnyal jóban lettem és ő többször oda ment ehhez a lányhoz.Gondoltam vele tartok és ismerkedek.Onnantól kezdve egyre többször mentem oda. Talán sors akarta így,de egy szekrénybe kerültem vele /kevés volt a szekrény/ aztán próbáltunk úgy állni,hogy egymás mellé osszanak be,mivel a szekrény kulcs nálam volt.

Aztán aznap 12 óráztunk. Sokat beszéltünk,már amennyire tudtunk.Utána meg minden ment magától. Másnap már nála kávéztunk meló utána. Aztán szépen minden nap meló után kávé nála. 3.-4. nap már felmentem vele Pestre csavarogni. Na azóta vagyunk legjobb barátnők. Ami kiderült,hogy 2013 szeptemberében szakította meg a kapcsolatot akkori legjobb barátnőjével. Így úgy mond egyszerűbb volt a dolog.Sok beszélgetés,meg együtt lógás után már szimpatikussá vált :D Szóval így azért volt egyszerűbb,mert én rögtön első számú lettem nála.Aztán rövid időn belül ő is én is bizonyítottuk egymásnak,hogy bízunk egymásba,szeretjük egymást,rövid időn belül.

Szóval októberben lesz 2 éve,hogy legjobb barátnők vagyunk.

Nem mindig zökkenő mentes a barátságunk,de mindig kitartunk egymást mellett :)


Ha van kérdésed privibe írhatsz..

2015. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!