Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem képmutatás ez...

Csak szerintem képmutatás ez a 2-3 puszi arcra mindenkinek az iskolában, munkahelyen?

Figyelt kérdés
Szóval.. Nemrég városba kezdtem el tanfolyamra járni, (faluról jöttem). És azt látom h mindenki puszipajtás, kivéve engem.. Ez csak nekem fura? Mert ahol élek faluban ott ez nem jellemző, max beszélgetünk a másikkal ha meglátjuk, ennyi. Itt meg egy néhányan a tanfolyamon már 2 nap után puszipajtik lettek, 3 puszi ha találkoznak, ha elmennek, stb... Ezt csak Én tartom képmutatásnak? Mert Én tényleg annak adok (amugy soha nem kezdeményezek ilyet h 2-3 puszi arcra) vagy kapok, akivel tényleg nagyon jó, igazi barátság van köztünk. Szerintetek is képmutatás ez? amugy nálam fiatalabbakból áll főleg ez a tanfolyam, de ezt a szokást már középiskolában is észrevettem

2014. aug. 17. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
nem feltétlen nevezném képmutatásnak, nem is tudom megnevezni, de nekem se túl szimpatikus, én azoknak adok akik közel állnak hozzám, pl.: családtagok
2014. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem kepmutatas par nap ismertseg utan.. meg baratsagnak sem mondhato ez a kapsolat csak ujj ismerosnek!!! 3 puszi elhaladnak evymastol 3m re es kibeszelik egymast!!!!ez nyalas :))))

Az mas ha van komoly ugaz baratsag vagy csalad tag.... akkor termesztesesnek is tartom nahh de 2 nap utan...

2014. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én családtagoknak szoktam... Meg 2-3 igaz barátnak de nekik se mindig, csak ha ők kezdeményezik... Nemigazán vok ehhez szokva, ahol éltem falun ott nem volt ez jellemző, inkább csak városban... Amugyis utálom ha engedélyem nálkül hozzám érnek. Engem speciel idegesít, de ők tudják... bár ahova járok most osztályba ez megy a lányok közt, kiv. engem.
2014. aug. 17. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyet se szoktam, nem hogy hármat:D a másik meg a két percenkénti ölelkezés :P azt vettem észre, tényleg azok csinálják ezeket, akik utána 10 perccel már ki is beszélik egymást. Én a barátaimmal nagyon jóba vagyok, nyíltam beszólunk egymásnak:D de semmi puszi-nyuszi meg ölelkezés nincs, felesleges
2014. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van! Vagy miokor vége lesz a sulinak, végeznek már szinte nem is beszélnek :D Sztem felesleges, elég nekem az a 2-3 igaz barát, meg a fogadott bátyám, de vele se mindig puszizkodunk
2014. aug. 17. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Az osztálytársnőimmel mi is csináljuk néha a 3 puszit. Főleg akkor, mikor hosszabb ideje nem találkoztunk. Jó barátnők vagyunk, ezért én nem érzem képmutatásnak attól függetlenül, hogy nem szeretek puszilkodni, de mivel Ők szeretnék, ezért beálltam a sorba. Mi csak kb. fél év után csináltuk a 3 puszit, de csak tényleg ritkán. Az ölelés az nálunk fontosabb, kifejezőbb.


19/L

2014. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársaim ilyenek voltak gimiben, aranyos volt amikor kora reggel körbenyalták egymást, majd amint kilépett az egyik hölgyike a teremből az volt a téma, hogy milyen ocsmány a cipője, szemöldöke, szájfénye...

Ohh azok a régi szép idők.


Szóval én is úgy látom, hogy képmutatás, egymáson lógnak, majd mindent kibeszélnek amit a másikról megtudtak.


19/l

2014. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a három puszi, meg indokolatlan ölelkezés olyan, mint valami "Érzelmi fogyatékos vagyok, kerülj messzire!" tábla a nyakban. Sajnálhatók, mert nyilván otthon beléjük se rúgnak egy jót barátilag, nemhogy ölelgetés vagy szép szó, mosoly járna nekik. Vagy épp ellenkezőleg: otthon is ugyanez a tartalmatlan cukormáz. Szerintem a kevesebb itt sokkal több. Az ölelést meg végképp nem tenném a hétköznapi üdvözlések közé. Ne értsetek félre, szükség van rá naponta nem kevésszer, de elsősorban otthon lenne a helye. Tragédia, hogy otthon sokszor másképp gondolkodnak, és tragédia, hogy ennyire leplezetlenül felszínre hozódik ez a hiányosság a gyerekeiknél. Mindenesetre tényleg kemény dió, jobb tartani a távolságot (mielőtt téged is elkap, hehe).
2014. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura, de már nagyon bevett dolog lett. Eleinte tényleg csak az ilyen fogyatékos ribik meg gyökerek csinálták, de most már tök normális tinik-huszonévesek is átveszik ezt. Pl. múltkor voltam egy hétköznapi házibuliban, és mindenki aki újonnan érkezett végéig puszilgatta az egész társaságot, még akiket nem ismert azokat is. Az a "kedvencem", mikor két puszi között mutatkoztok be egymásnak. És most tényleg nem ilyen tinip_csákról beszélek, hanem átlag, jófej emberekről. Én magamtól soha senkinek nem adok puszit aki nem családtag, de úgy tűnik ez lett az általános.
2014. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!