Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek új barátnőket? L20

Hogy szerezzek új barátnőket? L20

Figyelt kérdés

nincsenek igazán jó barátnőim, nem tudom miért.

Hobbin gondolkoztam, szerintetek zumba vagy valami sport beválhat? Olyan jó lenne egy csajos beszélgetés, olyannal aki meghallgat ha összevesztem a barátommal és nem a saját boldogságáról áradozik.

szerintetek mit kellene csinálnom?

a barátom csak a haverjaival járkál engem nem is hív.


2015. ápr. 24. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

"olyannal aki meghallgat ha összevesztem a barátommal és nem a saját boldogságáról áradozik. "

Helyette hallgassa a te siránkozásodat a barátodról.


Már bocs, de egy beszélgetés két oldalú, ha nem maradnak meg melletted az emberek, először magamba néznék a helyedben: 1) jó barát vagy-e? 2) jó emberekkel barátkozol?

2015. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem siránkozás de ha vele lenne ilyen akkor én meghallgatnám és segítenék neki először.

nem tudom mi a baj velem, azt hittem jó barát vagyok.

2015. ápr. 24. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:

"Olyan jó lenne egy csajos beszélgetés, olyannal aki meghallgat ha összevesztem a barátommal és nem a saját boldogságáról áradozik."


Tipikus fiatal nő. Önzés, önzés, önzés. :-D

2015. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én beszélgetek veled ha gondolod :) 23/L

2015. ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj te nem barátnőt, hanem valami havert vagy beszélgetőpartnert keresel. Ezzel nincs gond, de érdemes ezeket a fogalmakat helyretenni.

Egy barátság kölcsönösségre épül, és nem egy cél érdekében jön létre, tehát pl. nem azért, hogy a lányok a pasijaikról beszélgessenek.

Minimum annyira kell, hogy érdekeljen téged az ő boldogsága, mint a te nyomorod.

Ha nem így van, akkor nem, nem vagy jó barátja annak a lánynak, max haveri szinten vagytok.

2015. ápr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is szívesen beszélgetek veled ha gondolod:)

22/L

2015. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!