Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » M. O. -n ismer vki olyat...

M. O. -n ismer vki olyat akinek több barátnője is van de úgy h nem titokban tart többet?

Figyelt kérdés

Tehát pl adott egy fiú és van 2 barátnője "hivatalosan", h mondjuk tudnak is egymásról, sőt mondjuk barátnők is emelett.

Engem pl kifejezetten érdekelne egy ilyen 3-as kapcsolat :D Mondjuk értem ezalatt, h van 2 csaj akik nagyon jó barátnők, mindenhova együtt járnak és mondjuk elhívnám őket randira egyszerre mind2t :D


2015. máj. 14. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nöt ismertem olyat hogy volt a férje es mellete 2 pasija
2015. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet férfit is, nőt is, többet is.

Viszont annyiban más, mint amire te gondolsz, hogy ott a két vagy több férfi/nő tud egymásról, viszont nincsenek jóban, nem járnak össze.

2015. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenekről én is hallottam már, sőt ismerek is ilyet, viszont én "tisztességesbe" nyomnám, azaz 2 olyan bnőm lenne akik egymásnak is bnői vagy akár már előbb bnők és csak utánna ismernek meg engem.

Ennek egész sok előnye lenne am, pl ha elmegyünk kirándulni/nyaralni, akkor amíg én gépezek vagy nézem a műszaki cikkeket addig ők elmennek ruhákat nézni :D

És így nem unjuk meg egymást meg nem is unatkoznak. Én meg szeretek ellenni egyedül.

2015. máj. 14. 12:10
 4/18 anonim ***** válasza:
...és fizeted mindkettejük belépőjegyeit és fogyasztását, ha szórakozni mentek? Két szülinapi és két karácsonyi ajándék, mindkét csajnak jópofiznál a szüleivel, mindkét csaj lelki nyűglődését te hallgatnád? Klassz lesz.
2015. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A lelki nyűglődését nem biztos :D de am az se kizárt, a többi nem gond mert jól állok anyagilag (v is inkább viszonylag jól), de nem sajnálom másoktól a pénzt, szóval mindent megkapnának. De egymással is kellene h foglalkozzanak.
2015. máj. 14. 16:56
 6/18 anonim válasza:
Szóval legális háremet akarsz tartani? :D Ezt már korábban kitalálták keleten...
2015. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem egészen, nem venném őket feleségül :D
2015. máj. 17. 14:02
 8/18 anonim válasza:
Én meg 2 fiút akarok mert egy kevés lenne :D
2015. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hmmm.. ilyenben is benne lennék, de akkor neked lenne másik fiú , nekem meg másik lány. mit szólsz? :P
2015. máj. 17. 16:45
 10/18 anonim válasza:
Nem hiszem hogy egy másik fiúnak ez bejönne :D
2015. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!