Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sex kapcsolatban vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva0822 kérdése:

Sex kapcsolatban vagyok egy sráccal és hát titokban szoktunk talizni és hát mindenkinek aki látott minket azt mondta h nem ismer meg stb ez nekem rosszul esett ezért azt irtam neki h akor felejtsen el. Haragszik rám?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Teljes káosz amit írsz. Ha egy kapcsolat titkos, akkor az a helyes, ha tagad, nem?
2011. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Amíg szexelsz vele, addig biztosan nem. Csak nem akarja nyilvánosan vállalni a kapcsolatotokat.
2011. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez a srác csak kihasznál téged.. csak egy valamire kellesz neki. Ő pedig egy egyszer használatos pasi. Segget törülni való! Felejtsd el!
2011. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Értelmesnek tűnsz... Nem csodálom,hogy nem akar felvállani... Bocs
2011. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Belementél egy titkos szexkapcsolatba, mégis mit vártál, hogy majd a barátnőjeként fog bemutatni mindenkinek? Vagy világgá kürtöli, hogy téged dug de csak ennyi?


Ezt hívják diszkréciónak, felnőtt értelmes ember nem teregeti ki, hogy kivel szexel - nem csak a maga érdekében.


Te lekoptattad, nem hiszem, hogy haragszik, keres mást magának. Szerintem már el is felejtette.

2011. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Életkorok??? Nem lehet, hogy egyszerűen kihasznál? Gondolom te vagy lány.
2011. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolat a kihasználásról szól, mindkét fél részéről. Ezt nem lehet a pasinak felróni, hisz a csaj nagyon jól tudta, mibe megy bele.
2011. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja Istenem ures lelkek..csak egy urites es semmi komoly..nem szabad egy ilyenbe bele menni mert te csak eszkoz vagy ....lepjel tovabb...nezz elore meddigakarsz igy bujkalni na es ki eleol te vallalod akkor mutakozz vele ha neki nem jo akkor olyan mint a csiga gerinctelen es csak anedvet huzzamaga utan te mag arra tapadsz legyel magaddal szemben kovetelozobb es igenyessebb hogfy akivel te dugsz azzal mutakozz is es ne szegyeljenek teged.Ennl te azert tobbet ersz gondolom na marcsak magad elott is nehogy egy maga utan nyalat huzo gerincetelensegnek legyel a zsellerje..
2011. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Titokban találkoztok. Nyilván azt mondja, hogy nem ismer, ha titkolóztok.. Biztos megvan az okotok, ő meg nem akarta elrontani azzal, hogy kiteregette.


És még valami.

Persze, a pasi kihasználja a csajt... A csaj a pasit nem használja ki?!


Gondolkodjatok már emberek.

2011. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mivel használnám ki ?? ö szokot felhivni h találkozunk már bocs...
2011. dec. 19. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!