Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » M. O. -n ismer vki olyat...

M. O. -n ismer vki olyat akinek több barátnője is van de úgy h nem titokban tart többet?

Figyelt kérdés

Tehát pl adott egy fiú és van 2 barátnője "hivatalosan", h mondjuk tudnak is egymásról, sőt mondjuk barátnők is emelett.

Engem pl kifejezetten érdekelne egy ilyen 3-as kapcsolat :D Mondjuk értem ezalatt, h van 2 csaj akik nagyon jó barátnők, mindenhova együtt járnak és mondjuk elhívnám őket randira egyszerre mind2t :D


2015. máj. 14. 11:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sose lehet tudni, keresni kell egyet ;)
2015. máj. 18. 16:51
 12/18 anonim válasza:
Nekem konkrétan most 2 barátnőm van, nagyobbik tudja, hogy HÚGÁVAL együtt vagyok, de a kics nem tudja, hogy NŐVÉRÉVEL (testvér a 2 lány)
2015. júl. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
:DD és mit szól hozzá?
2015. júl. 1. 07:33
 14/18 anonim válasza:

Pont most ment valamelyik csatornán hasonló (Discovery-n talán, de biztos, hogy valami külföldi). Ott több feleséges házasság volt, rengeteg gyerek, egy férfinak 2-3 felesége volt, volt, ahol több is.

A feleségek is sokszor ilyen családból kerültek ki, a gyerekeik többsége ilyenbe ment. A férj két éjszakát az egyik, két éjszakát a másik feleségével töltött. A feleségek bírják egymást, ritkán mennek hárman valahova. Ilyenkor beszélik meg a közös dolgokat, pl. hogy jó lenne egy harmadik feleség is, ki szeretne kisbabát, ilyenek.

Ez egy valláshoz tartozik, de nem tudom, pontosan melyikhez. Azért képesek szeretni egymást a feleségek, és legjobb barátnőkként viselkedni, mert úgy gondolják, hogy Isten "így rendelte el".


Amúgy nálunk nem hiszem, hogy sok ilyen lenne.

2015. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
név nélkül, ismerek ilyen 2 gyermekes házasembert. Az Ő ÉLETE.
2015. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az ismeretterjesztő csatornákon már több ilyen film is volt. A vallás,többek között a mormon is engedi a többnejűséget.De ott a válás után is gondoskodni kell a feleségről.

Azt azért tudnod kell,kedves kérdező, h a nők nem így működnek.Alapból mindenki önző és kisajátítaná, akit szeret.A hármas-szex ezért nem működik hosszútávon, hanme csak érdekesség jellegűen, mert valaki mindig kimarad a "jóból".

Amúgy én is ismerek olyat,ahol 2 asszony van. Az ember most költözött elegy 18 évessel állt össze, itt meg maradt egy focicsapatnyi gyerek meg a két asszony.

Azt egyébként tudod, h a csajoknak összehangolódik a ciklusuk? :D

2015. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Cicus125 válasza:
ÉN is ismerek ilyet Pécsen lakom és ott is vannak ilyenek akik 2-3férfit/nőt tartanak és anyagilag jól állnak ők is vagyis a szüleik
2016. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lányt ismerek ilyet. Egyszerre 3 barátja van, és tudnak egymásról, nem zavarja őket.
2016. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!