Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm újra jóban...

Legjobb barátnőm újra jóban lett az unokatesójával, de ebből nekem csak hátrányom származik, vki hasonlóban volt már?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig jóban voltak aztán volt kb fél év,hogy csak köszönő viszony,viszont most már újra jóban vannak. Tudom,hogy igazából örülnöm kéne,örülnék is.Csak ebből nekem hátrányom származik.


Még hozzá,ha áthív akkor az unokatesója ott van,vele foglalkozik,vele nevetgél és olyanokról beszélnek amiket ketten éltek át,meg van egy közös haverjuk,azt én még nem ismerem.Kicsit kellemetlen már átmenni. Ha meg beszólok,hogy ezért kellett áthívnod/persze négyszemközt mondom,nem uncsija előtt/ akkor még én vagyok a köcsög,hogy de hát barátnők vagyunk azért vagy itt stb stb.

Meg utóbbi időben kevésbé értem rá,suliztam,gyakorlaton voltam. Így az se esett jól amikor mindig azt hallgattam,hogy jajj X-el itt voltam,ezt csináltuk azt csináltuk.


Nem féltékenykedés,csak szerintem senki se szereti ezt a dicsekvés feelinget,meg hogy felesleges megyek át hozzá.Hiába szólnék a témához,mintha ott sem lennék.

De amúgy kettesbe vagy másokkal barátnőm teljesen normálisan viselkedik,de az unoktesójával....

Régen ez miatt is veszekedtünk..


Sokszor vmilyen indokkal inkább haza jövök tőlük,ha ott van.


2015. máj. 14. 16:59
 1/9 anonim válasza:
Nyugi én is voltam már ilyen helyzetben : (
2015. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te mit csináltál?
2015. máj. 14. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj ez olyan gyerekes hozzáállás. Oké, jó barátnők vagytok, de ettől még nem a tulajdonod. Te írtad, hogy nem értél rá... akkor ő most ilyenkor nézze a falat, mert neked dolgod van? Nyilván nem hülye ő se ennyire, elment, mással lógott, együtt szereztek élményeket. Aztán még az is baj, ha elmeséli, mi történt velük... eszem megáll, ez nagyon ovis.

Igaz már kinőttem a bff korszakból, több jó barátom is van. Ha valamelyik elmeséli, hogy mit csinált akárkivel, végighallgatom és máris nem kell kukán ülni. Egyébként meg van szád, ha olyan a téma, amiből kimaradsz és ez zavar, akkor vess fel valami mást. Ha ilyen savanyújóska, sértődős kis dedós vagy, ne csodálkozz, ha kihagynak...

2015. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet gyerekes.De mint írtam amikor unokatesója ott van én le se vagyok szarva. Ha felhozok egy témát akkor vhogy mindig annál lyukadunk ki,hogy ők ketten mit csináltak.Egy darabig oké.De egy idő után kezd idegesítő lenni! Meg az,hogy ülünk az ágyon az unokatesója teljesen mellé ül és a telefonján mutogatja neki az embereket,hogy jajj képzeld x össze jött y-nal. Aztán amikor kérdezem ki az? hogy néz ki? Tök érdeklődő vagyok elintézik annyival,úgysem ismered. Ilyenkor mi a ló---szt csináljak? Nekem csak ez a bajom. Hogy mindig a 3-as lógás, csak kettőjükről szól. És akár,hogy próbálok bele kerülni beszélgetésbe,leszarják. Meg ezt én úgy se tudom,ezt én nem érthetem stb. Ez nekem rosszul esik.Nem próbálnak meg kicsit sem úgy viselkedni,hogy a szobába 3-an vagyunk nem csak ők ketten. Persze ha barátnőm velem kezd el kommunikálni a drága unokatesó annyira besértődik,látszik rajta.Keres egy témát amivel újra magához csalja barátnőmet.

Nem írtam,hogy a tulajdonom,meg nézze a plafont. Meg meghallgatom,hogy amit mesélnek,de amikor már 5 órán keresztül ezekről dumálnak unalmas.Sajnos ők jellemben erősebbek mint én. Ilyenkor kevésbé érvényesülök,persze.De szám van,ki tudom nyitni.Ki is szoktam velük szemben.Csak semmi eredménye..

2015. máj. 16. 19:51
 5/9 anonim válasza:
Omg, mintha en irtam volna ki a kerdes cimet! :0 fel eve a legeslegjobb baratnom elmeselte, hogy regebben osszejart az uncsitesojaval es kolcsonosen oraloztak a masikat. Mostansag ujra osszejarogatnak es hatalmasakat basznak, minden nap 2×. Igy a baratnomnek mar alig van ram ideje, amikor hivom, mindig csak valami kejes nyoges a valasz, hogy most nem erek ra.... :(
2015. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Unokatesójával? :O fújjj
2015. szept. 26. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom régi...de én keresnék más társaságot. Szerintem az uncsitesó (volt)dedós😊
2022. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
... az uncsitesó és a barátnőd...
2022. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mar 3 eve megszakadt a baratsagunk :D jo regi kerdes
2022. okt. 9. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!