Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feladjam a büszkeségemet és...

Feladjam a büszkeségemet és kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnômet már 7 éve ismerem, 3 éve vagyunk nagyon szoros kapcsolatban.

Egy hülyeség miatt vesztünk össze - ennek már 2 hónapja.

Hozzám vágta, hogy alkoholista vagyok, én pedig, hogy másról sem tud beszélni mint a fiúkról. Szóval eléggé hosszú a történet...

Nagyon hiányzik, mind a ketten mondhatni "antiszociálisak" vagyunk, csak mi voltunk egymásnak. Hihetetlenül hiányzik, sosem érzem magamat jól más társaságában, jó lenne megint beszélni vele, mert rengeteg mesélni és mondani valóm van...

Mintha a testvérem lett volna.

Azonban nagyon büszke ember vagyok, bocsánatot kérni is ritkán szoktam - azt is úgy, mintha a fogamat húznák.

Egyszer már kezdeményezett, megkérdezte, hogy milyen van az a rendezvény amire nem tudott eljönni, de vele mentem volna. Nem válaszoltam rá...

Rá 2 napra le is törölt.

Elôre is köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 14. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Irj ra , hovd fel keresd meg es probald meg ravenni hogy beszeljetek,hisz legjobbak voltatok
2015. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne úgy fogd fel, hogy feladod a büszkeséged, hanem úgy, hogy hozol egy racionális, érett döntést. Elismered a hibád. Ennyi. Nem megalázkodni kell, hanem felnőtt módon lekommunikálni a problémát.
2015. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen semmit sem elismernem, ugyanis nem hibáztam. Én ezt bizony úgy fogom fel, hogy feladom a büszkeségemet, mert én ugyanis más helyzetben soha nem kezdeményeznék, sôt bocsánatot sem kérnék hiába én hibáztam volna. Nem tehetek róla, ez nem fog változni.
2015. máj. 15. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem írsz neki akkor soha nem fogtok beszélni többé.

Mérlegeld melyik a fontosabb neked, a büszkeséged vagy a barátságotok.

Én is büszke vagyok és hiú, és volt nemrég, hogy nem léptem és azóta se de azért mert elárult, az komolyabb téma.

De ha veszekedés van és nem alapvető probléma és ő már keresett téged, írt neked! akkor miért nem reagálsz neki?

Rajtad a sor! Hé! ne hagyd el el menni végleg ezt a vonatot.

2015. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!