Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdeményezzek barátság...

Hogyan kezdeményezzek barátságot vele?

Figyelt kérdés
Egy fiúval már nagyon rég óta ismerjük egymást, de soha nem voltunk még beszélő viszonyban sem igazából. A családunk által vagyunk sokat egy közegben, mivel mindig együtt járunk síelni, nyaralni, meg ilyenek.Ő elég visszahúzódó, én nem annyira vagyok ilyen, csak nem merek kezdeményezni.

2013. nov. 25. 15:59
 1/3 anonim válasza:
Hát, esetleg a legközelebbi ilyen családi "összejövetelen", amikor ő is ott van, figyeld meg egy kicsit, vagy ha tudod alapból, hogy miket kedvel, mi az érdeklődési köre, próbálj valami olyasmi témával odamenni hozzá és beszélgetést kezdeményezni:) utána a többi meg már úgyis jönne magától.. vagy az aktuális helyen, ahol vagytok azzal kapcsolatban kérdezz tőle valamit, akármit.. pl. síelni vagytok kérdezd meg, hogy az ő szobájukban is olyan hideg van-e, stb, és onnantól kezdve szép lassan kialakulhat köztetek barátság, sőt, akár több is;)
2013. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemko77 ***** válasza:

Most én új munkahelyen vagyok, ismerkedtem pár arccal, férfiakkal (én is az vagyok) többnyire, de aztán átraktak egy géphez, aminél tök egyedül vagyok.

Néha jött oda egy kolléganő a hátam mögött lévő számítógépet nyomkodni, azt úgy furcsán éreztem magam, mert akartam beszélgetni vele, de nem tudtam, hogy induljak neki.

Pár napig csak 1-1 dolgot kérdeztem tőle, mondjuk kedves volt, tehát nem csak tőmondatokban válaszolt. Aztán lassan eljutunk oda, hogy amikor jön a géphez ő szól hozzám.


Tehát kezdj el beszélni vele, ne erőltesd túlzottan, ha tudod beszéltesd valamelyeset, aztán ha több alkalom után se nyílik meg akkor hagyjad.

2013. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat : )
2013. nov. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!