Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb lány barátomn...

Az egyik legjobb lány barátomnak most hunyt el egy közeli ismerőse és én sokat beszélgettem vele, de lehet, hogy kicsit "sok" voltam. Hogyan tisztázzam vele?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy beszélgetés közben kicsit sok voltam. Ezt úgy értem, hogy túlzottan akartam támogatni, meg kedveskedni és ezt ő is érzékelte, tehát valamilyen szinten "unja a papolásomat", de ez erős kifejezés. Hogyan tudnám tisztázni vele, hogy tényleg csak jót akartam és tudom, hogy "sok" voltam? 16/F
2015. máj. 15. 20:16
 1/2 Gábor t ***** válasza:
100%

Szia. Nem kell tisztáznod vele, ne aggódj, később rá jön , hogy te ott voltál , mikor szüksége volt támaszra.

De lehet rá se kell jönnie, mert nincs mire, törődtél vele és ennyi.

2015. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Már talán az a gond, hogy én nem vagyok érzelmileg biztos, mert mindenkit a szívemen viselek. Szép estét!
2015. máj. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!