Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy legjobb barátnőm, de...

Van egy legjobb barátnőm, de nem foglalkozik velem. Van még egy lány, ő nagyon foglalkozik velem, és miattam megutálta a legjobb barátnőjét. (pedig nem kértem, meg semmi) Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm teljesen elhanyagol, nem törődik velem, és az osztályból két másik lánnyal játszik. Megbeszéltük(mivel a szülinapunk közel van egymáshoz) hogy közös bulink lesz. Aztán ma, azzal a lánnyal játszottam(Kata), aki megutálta a legjobb bartátnőét. Fiúk is benne voltak a játékban, és amikor két ember be akart szálni,a Kata és én nem akartuk, hogy beszálljanak. De beszálltakk, mert a fiúk akarták. Aztán amikor az állítólagos legjobb barátnőm(Nóri) megkérdezte, hogy beszállhat e, azt mondtuk, hogy nem ezen besértődött és a Kata volt legjobb barátjával (Orsi) játszott. Kata teljesen eltávolította tőlem, aminek örülök is, meg nem is. Délután amikor ment haza, ledobott egy levelet az asztalomra: Akarsz közös bulit?Vagy inkább Katával tartod?

Ezt írta.Aztán hazament. Nem tudom, hogy mit tegyek, nem merek beszélni a Nórival arról, ami ma történt. szeretnék közös bulit,csak tisztázni kéne vele pár dolgot.Nem tudom. Kata, vagy Nóri? Kata annyira szeretne a legjobb barátnőm lenni! Én is de nem tudok semmit! Pls, segítsetek! Köszi:) 11/L



2015. ápr. 14. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint Nóri dobott le egy levelet:)
2015. ápr. 14. 19:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát amit kérdezel, ez már felnőttes játékok! Neki futottam 3x olvastam el.

Nyilván Nórinak rosszul esett hogy Kata kisajátitott téged. És azért ebben a dologban huncut mindenki. Irtad. Örültél picit hogy Kata elhajtotta Nórit!

Mert ugye Nóri megbántott.

Ami levelet odadobott Nóri ...

Talán észbe kapott!

Beszélhetnél vele erről, hogy mi miért volt. Nóri és Kata nem kell hogy barátok legyenek, de te lehetnél mindkettőjük barátnője!

Ha Nórival tartod a bulit miértne mehetne Kata!? De ha nem mehet, magyarázd el neki. Ugy egyébbként. Magyarázd meg nekik hogy mindkettőjüket szereted és ha ha ök is téged, akkor ne akarjanak ketté szakítani!

2015. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh. Nagyon sokat segítettél, köszönöm:)
2015. ápr. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!