Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszafogadnátok ismerősnek...

Visszafogadnátok ismerősnek (a facebook-on) ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Egy srácról van szó, kb egy éve jártunk vagy egy hónapot, majd miután észrevette hogy én nem tudom teljesiteni a vágyait, dobott, de megmaradtunk jó ismerősöknek/haveroknak. Utána idővel nekem lett másik barátom, de vele csak megmaradt a beszélő viszonyom. Februárban kihivott egy beszélgetésre (akkor ismét szingli voltam) és beszélgettünk, mondta hogy sajnálja hogy akkor elkapkodta a döntést, mert rendes lány vagyok meg minden (aha... gondolom nem talált magának más csajt és ha nincs ló, jó a szamár...), én mondtam neki hogy sajnálom, aminek vége annak a vége (amúgysem éreztem úgy iránta hogy újrakezdjük), ő hivott pizzázni, én meg (szép vagy nem szép dolog) de próbáltam lerázni, először finoman, utána kicsit bunkón (úgy hogy nem reagáltam vissza).

Utána fogta magát és kitörölt facebook-on. Mondom jó.


Most pedig kuncsárog jóformán hogy fogadjam vissza... Ezek után még én fogadjam vissza "ismerősnek"? Ez van, törölt, hagyjon békén...


Nincs igazam ?!



2015. máj. 15. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
De.
2015. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogadnám. Ha nem akarok összejönni vele, akkor engem ne zaklasson.
2015. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, ne fogadd vissza.Ez egy gyökér, jól mondtad te is, most nincs senkije és egy kósza numerára próbál benevezni nálad.
2015. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ő törölt és még te fogad vissza? :D bolond ez? :D


Ne legyetek ismerősök,mert írogatni fog tuti. Én nem ilyen ügyből,de hasonlóan vissza vettem egy emberkét aki kitörölt aztán csak írogatott,le tiltottam a ge..be :D

2015. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is a pofám leszakadt. Persze a sunyi úgy törölt ki hogy nem is tudtam róla... Majd látom egy nap hogy bejelölt... Mondom jó, tudod ki fogajdon vissza...
2015. máj. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!