Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régóta nincs már igazi barátom...

Régóta nincs már igazi barátom amiatt, mert nem igazán tudok azonosulni a mostani generációval, sokkal érettebb vagyok a korombelieknél, ezek után egy sorstársat keresnék (mindegy, hogy lány vagy fiú). Valaki? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Mindig is úgy éreztem, hogy a "menők" és a "lúzerek" közötti átmenetbe tartozom, tehát úgy konkrétan sehova sem tartoztam igazán. Nem érzem magam jól a mostani fiatalok körében, nem tudok velük beszélgetni, mert olyan témáim nincsenek sajnos. Próbálok adni a külsőmre, tehát nem ettől még nem hanyagolom el magam. Bulizni is szívesen járnék, ha lenne kivel. Írjon, aki magára ismert! :D (Amúgy 18/f)

2015. máj. 16. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen :D
2015. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia én igaz lány vagyok de ha nem okoz gondot hogy lánnyal barátkozz akkor nekem is írhatsz :)

18/L

2015. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az ugy még oké h mindegyik kis csoportba benne vagyok ami van az osztályunkba ?
2015. máj. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Valahogy én is így vagyok ezzel :D Más dolgok érdekelnek, szeretek nálam okossabb emberekkel beszélgetni akiktől lehet valamit tanulni főleg olyannal akivel megegyezik a világnézetünk , de eddig még nem sok sikerrel találtam ilyet...csak hátbatámadós, irigy, kétszínű szerveszkedő szemeteket.. ezekre pedig nem vagyok kíváncsi úgyhogy inkább már kb nem is beszélgetek senkivel...nem merek nyitni mert úgyis valamiért mindig ott maradok egyedül....lehet rosszat szólok be , tudom az embereknek fáj az igazság, lehet már már túl nyers és őszinte vagyok...hát ez van :D

22/L

2015. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. :D
2015. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet nálam 25/F vagyok és a válogatott baráti társaságom akikkel jól érzem magam 30+
2015. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 termoxi válasza:
Szia! Nekem írhatsz! :D 20/f
2015. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugyanez nalam is a helyzet. :/ ha gondolod nyugodtan irj.

17/L

2015. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!