Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek Ő az igazi?

Szerintetek Ő az igazi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom az iskolában, aki nagyon helyes és lehet hogy én is bejövök neki...Lehetséges, hogy 14 évesen már rátaláljak az igaz szerelemre??? Mert olyan tökéletes és állandóan rá gondolok és mostanában rengeteget beszélek vele facebookon...Szerintetek lehetséges?

Mik a jelek, amikből rájöhetek, hogy akar-e valamit tőlem?



2014. aug. 17. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2014. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doruss ***** válasza:
100%

Mi az igaz szerelem? Ki az igazi? Ez nem ilyen egyértelmű kérdés. Lehetséges persze, hogy összejöttök, mert miért ne lehetne az. Ez majd kiderül. De elég ritka, hogy elsőre megtalálod az örök szerelmet, akárhány éves is vagy. De nem is szabad elvárni, hogy örökké tartson. Sokminden változik az idővel és az emberekkel.

Attól még persze lehet, hogy szerelem lesz belőle, drukkolok, hogy így legyen. :)

2014. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk. Kevés rá az esélye, de volt már rá példa :D
2014. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. aug. 18. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én képes lennék azt mondani hogy 7 évesen rátaláltam az igazira. Az akkorit még úgy írnám le hogy másképp néztem rá mint a többi lányra. De akárhogy is azt elmondhatom hogy 7 éve ugyanazt a lányt szeretem.De ő még mindig nem tudja ezt :(
2014. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És barátok vagytok? Tartjátok a kapcsolatot? Közelíts felé, éreztesd vele, hogy mit érzel! Ha tényleg Ő az igazi, ne engedd el!
2014. aug. 18. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!