Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lány barátom nagyon kötődik...

A lány barátom nagyon kötődik hozzám, de én nem annyira hozzá. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel már fél éve ismerjük egymást. Ő nagyon kötődő típus, de én nem igazán vagyok az, legalábbis nem érzem magam annak. Nem szerelmes belém(mást szeret, és én is biztos vagyok benne, hogy nem szeretem), de a legjobb barátja én vagyok, NAGYON kötődik hozzám, rengeteget jelentek neki. Csakhogy az érzés nem kölcsönös... én nem érzek felé akkora kötődést, bár nekem is ő a legjobb barátom, de mégsem. Viszont neki nagyon rossz érzés volt, mikor megtudta, hogy nem "szeretem őt annyira mint ő". Csalódott volt.

Facebookon RENGETEGET beszéltünk állandóan, és kezdem azt hinni, hogy ez is szerepet játszik abban, hogy nem tanultam meg kötődni hozzá, mert az esetek többségében csak fészen beszélünk...

Ő tudja a legtöbbet rólam, de van egy titkom, amit még senkinek sem árultam el, még neki se. Az is lehet, hogy a "titkolózás" okozza azt, hogy nem kötődöm hozzá? Ha elmondanám neki, lehet "megszeretném"?


2015. ápr. 7. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne attól szeretnéd meg, ha elmondod neki a legnagyobb titkod. Attól kéne megszeretned, mert olyan, amilyen,a hibáival együtt.
2015. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlodDrunk ***** válasza:

Szerintem ez ilyen kamaszkori hülyeség majd elmúlik.

facebuckon nem értem,hogyan lehet örökbari viszonyt kialakítani.

2015. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, hasonló helyzetben voltam én is egy időben, mindent tudtam a lányról, nem hiszem hogy lettek volna olyan titkai amit nem osztott meg velem bár ez fordítva nem így volt 1 dolgot soha nem mondtam el még senkinek és egy ilyen személynek szeretném, de mégse neki, úgy gondolom hogy elég keveset tudott rólam pedig nagyon sokat voltunk együtt és beszélgettünk és tényleg sokat jelentettem neki, de 1 év múlva minden beszélgetés abbamaradt, azóta se találkoztunk, kicsit rosszul is éreztem magam, hogy van valaki akinek fontos vagyok és én mégse tekintek rá úgy, mint ő rám, de nem bántam meg, nem telltek jól a hétköznapjaim mellette úgy érzem, pedig legjobb barátként tekintettem rá, mégse működött, bár így 1 év távlatából csak a jó emlékek maradtak meg nagyrészt. :) Nem akarlak elkeseríteni, de lehet hogy a ti barátságotok se lesz örök érvényű, de azért szurkolok! :) 19f
2015. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem egy titkom van,amit legjobb barátnőmnek nem mondtam el.De van ami tényleg csak az én dolgom. Nem azért nem mondom el,mert nem bíznék meg benne csak egyszerűen nem érzem azt,hogy ezt bárkinek is tudnia kell.


Ettől teljesen függetlenül kötődök hozzá. Viszont a barátságunk elején sokkal nagyobb volt a kötődés,mert minden nap együtt lógtunk,aztán ő elköltözött,dolgoztunk kissé mindketten háttérbe szorítottuk a barátságot.De aztán rájöttünk,nem jó ez így nekünk,hiányzik a másik.Eltelt néhány hónap és újra vissza költözött,bár én reggeltől estig gyakorlaton vagyok,ő neki meg sokszor esténként van dolga.Így hiába 5 percre lakunk egymástól nem találkozunk sokat, és még mindig meg van a kötődés.


De facen,irkálva nagyon személytelen jó,hogy nem tudsz kötődni. Én se tudok ahhoz kötődni akivel személyesen alig találkozok.


22/L

2015. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!