Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm úgy mond...

Legjobb barátnőm úgy mond "lefokozott", én is tegyem meg vele? /többi lent/

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel nagyon szoros barátságban voltunk,de az utóbbi hónapok nem teltek túl jól.Több veszekedés is volt.Végül is mindig megbeszéltük. Aztán kb 1 hónapja volt egy kisebb veszekedés és mondta,hogy változzak meg,mert nem úgy viselkedek mint egy igazi legjobb barátnő.Elmondta mi a gondja. Oké a felsoroltak közül volt 1-2 dolog amiben én vagyok a hibás,de a többiben nem!! Én is mondtam neki,hogy ő is változhatna pár dologban.Ugyan ez, felsoroltam. ő is beismert párat. Aztán még rá vágta,hogy de hogy én így ismertem meg,meg fogadtam el stb stb. Tudni kell,hogy max azért változhattam meg tanfolyamra kezdtem járni és stresszes voltam,mivel minden nap reggeltől estig gyakorlat hétvégente suli,plussz tanulás. 4 hónapig tényleg kevés időm volt.Rá is.De elnézést kértem és próbáltam még így is hulla fáradtan ÉN átmenni hozzá 1-2 órára,hogy ne legyen az nincs időm rá.Persze ő egyszer sem jött volna át esténként mikor tudta fáradt vagyok.

Ebből az 1 hónapból ő két hetet külföldön volt.Szóval nem is értem a dolgokat.Tegnap volt 1 hete,hogy haza jött. Azóta kezdődtek a problémák.Ugyan is mindenkivel el ment,mindenkihez át ment,de hozzám nem. Akkor megbeszéltük,hogy átjön beszélünk.Hozzá teszem nagyon ő akart beszélni.De erre máshová megy.Amit később tudok meg.Mert rá írtam,hogy 1 órája még írta 10 perc múlva itt van. Akkor írok neki nem válaszol sokszor.De mikor vele vagyok akkor érdekes mód a kezében van telefon.


Na ezeket kiadtam tegnap.

Ő meg elmondta,hogy nincs baja velem.Csak amióta beszéltünk én semmit nem változtam és úgy gondolja most már simán barátnők leszünk.Hogy időnként beszélünk,elvagyunk stb. Ez nekem tök rosszul esett!! Hirtelen lefagytam(sajnos sokszor előfordul) megszólalni se tudtam. Hiszen ebben a 4-5 hétben ő 2-őt külfölfön volt.3 hétben meg szerintem semmi olyat nem tettem,de tényleg!! Elgondolkoztam rajta,ha ő ilyen akkor én is ilyen leszek és szarok az egészbe bele!!


2015. máj. 22. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2015. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 és ő is
2015. máj. 22. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fel kellene már nőni...
2015. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jajdededósdolog
2015. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé óvodás szinten nyomjátok!
2015. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon gyerekesen viselkedtek, ahogy előttem is írták. Rágd át még egyszer amiket leírtál, és gondolkodj el,hogy így működik-e egy normális kapcsolat.
2015. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem visszakérted a BFF nyakláncot is. Talán csak azzal van baja, hogy felnőtt nő létedre úgy viselkedsz, mint egy ovis. Na most menj és durcizz egyet, sőt a barbidat is vágd a falhoz.
2015. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!