Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bevallhatom egy általam...

Bevallhatom egy általam nagyon kedvelt személynek, hogy ő a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Mármint nem érezné magát kínosan? Te hogy reagálnál erre?

2015. máj. 19. 18:05
 1/6 anonim válasza:
100%

Én meglepődnék,de örülnék neki.

Nekem is hasonlóan van,mint neked.Vannak barátaim,de egy személyről simán eltudom mondani,hogy a legjobb barátom.Szóval,mondd el neki! ;)

2015. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még soha senkinek nem mondtam azt, hogy a barátom vagy, vagy a legjobb barátom vagy, így direktbe semmiképp. Szerintem olyan erőltetett ez a dolog.
2015. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer mondta valaki, és rohadt jól esett. Aztán jó hamar el is fordult tőle, de hát ez már egy másik történet.
2015. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tőlem*
2015. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Azzal, hogy megbízol benne, segítettek egymásnak kölcsönösen, megbeszéltek egymással olyan dolgokat, amiket mással nem, tehát ezekkel a cselekedetekkel egy idő után érezni fogja, hogy fontos vagy számára és ez elég.
2015. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jól esne :-) Tedd meg bátran! :-)
2015. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!